STAATUS EI HUVITA: „Me ei ole kunagi n-ö A-klassi artistiks saada tahtnud. Meile meeldis ja meeldib siiani lihtsus ning meie ilusad fännid,“ ütleb Kerdo Mölder.Foto: Erakogu
Terttu Jazepov 15. juuli 2020 16:39
„Teate, mis tunne see on, kui inimesed lava ees su laulude saatel südamest nutavad – ja mitte üks, kaks ega kolm...? Seda tunnet on täiesti võimatu kirjeldada, see on lihtsalt midagi nii seletamatut, suurt ja samas valusat,“ avaldab Respekti looja Kerdo Mölder, kes astub koos Jane Kruusmaaga veel mõneks kontserdiks lavale.

Respekt, kes teatas eelmise aasta alguses, et on otsustanud pillid kotti panna, tuleb sel suvel viieks kontserdiks algkoosseisuga taas lavale. Põhjus, miks kontserte antakse just Jane Kruusmaa, mitte vahepeal bändis olnud Rita Liiveriga, on Mölderi sõnul lihtne. „Just Janega tegi Respekt oma esimesi samme ja liugles hiljem kõrgel purjeladvas. Temaga puhusime Respektile elu sisse ja seda täiesti teadmatus veekogus. Teadmata, kuidas asjad käivad ja milline see maailm tegelikult on, me lihtsalt hüppasime, roosad prillid ees, ja sukeldusime sinisilmselt suurde veekogusse. Nii see lumepall veerema hakkas – täiesti omasoodu ja omamoodi, ei mingeid reegleid järgides,“ jutustab Mölder.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon