Inimesed

TV3 VIDEO | Reket esineb jazzifestivalil: tahaks pigem publiku seas olla kui laval 

Toimetas Reelika Vaiksaar, 13. juuli 2020 22:04
ReketFoto: Tiit Tamme
Saabuval nädalavahetusel toimub Haapsalu Piiskopilinnuses esmakordselt jazzifestival TAFF:fest. Sündmuse teeb eriliseks aga see, et erinevad muusikastiilid on ühendatud jazziga. Teiste seas esineb seal ka räppar Reket. „See kooslus on minu jaoks täiesti ennekuulmatut. See sound on äge,” räägib räppar saates „Suvine Duubel”.

Kui paljud kultuurisündmused jäid koroonaviiruse tõttu ära, siis oli ka palju kontserdikorraldajaid, kes otsustasid minna kasvõi läbi tule ja vee, et üritusi mitte ära jätta. „Ma ise mõtlesin, et kõige lihtsam ongi võibolla ära jätta. Püss põõsasse, ootad ära, et keegi annaks jälle selle loa ja siis lähed edasi. Aga kuidagi hakkas kahju, et ei viska püssi põõsasse ja teeme ära,” ütleb jazzifestivali kunstiline juht Raivo Tafenau.

Räppar Reketi sõnul väljus ta mugavustsoonist, kui ta nõustus osalema sellel festivalil. „Vaadata, kuidas olemasolevad laulud kisutakse n-ö tükkideks ja siis pannakse instrumentide abil uuesti tagasi... See on selline kontsert, mida tahaks heameelega publikuna kuulama minna, kui pigem lava peal olla,” räägib ta.

Samal teemal

11.08.2020
KAKS ÜHES: Reket tähistab kontserdiõhtul tagantjärele sünnipäeva
19.06.2020
GALERII | Põlvamaal peeti festivali Käbliku Beer Camp & Rock’n’Roll
04.05.2020
Reket on muusikaga tegelenud 20 aastat: esinesin juba 16aastaselt
03.05.2020
Reket õpib taas ülikoolis: ma ei välista tulevikus sel alal töötamist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee