Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: pühapäev, 19. juuli 

Astroloog Maria Angel, 18. juuli 2020 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Ehkki oled loomult optimistlik ja enesekindel, on sulgi omad nõrgad küljed. Küllap on tegevusi, mida üritad vältida, andmata endale arugi sellest, et põhjuseks on tegelikult hirm.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Laiskusest ja mugavusest tuleb võitu saada. Edu ja rahulolu iseendaga toob enese distsiplineerimise oskus, niisama peesitamine tekitab aga süütunnet.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Proovi vaadata asja helge külje pealt ja mitte süüdistada oma kurvastuses kedagi teist – see, mis sul olemas, on ju tegelikult vägagi väärtuslik.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Päev sobib puhkuseks, aga ka selleks, et vanu vigu parandada ning varem liiva jooksnud projektidega uutmoodi edasi minna.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Naudid täiel rinnal igasuguseid koosviibimisi ja kultuuriüritusi. Üksildust sa vaevalt et tunda saad – kuhu sa ka ei satuks, ikka leiad inimesi, kellega on meeldiv ja huvitav vestelda.

Neitsi
23. august – 22. september

Kohtad inimest, kellega juttu jätkub kauemaks. Teie suhtlusest võib välja kujuneda sõprus ja edukas koostöö, välistatud pole ka õrnemate tunnete tekkimine.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Tahaksid möödunu unustada. Ometi on minevikus mõndagi, mille meeles hoidmine või kalliks pidamine sulle edaspidigi ära kuluks. Ttasub hoolega valida, mida hoida, millest lahti öelda.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Jonni ja tahtmist vanu vastaseid seljatada sul jagub, aga kas see soov on üldsegi mõttekas? Tark tunnistab endale, et ta pole igas asjas number üks.

Ambur
22. november – 21. detsember

Süütu vale, mille käid välja soovist kellegagi kenasti läbi saada ja konflikte vältida, võib lõppkokkuvõttes tunduvalt rohkem probleeme kaasa tuua kui karm tõde.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Suhtumine ümbritsevasse on positiivne, märkad enda ümber pigem head ja jätad halva tähelepanuta. Oma optimistliku hoiakuga tõmbad ligi meeldivaid inimesi.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Ära mingil juhul ürita omaalgatuslikult teha mingeid ümberkorraldusi, mis puudutavad ka kaaslaste tegevust – parema tulemuse asemel toob see kaasa vaid konflikte.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Pilk on tulevikku suunatud - pähe tuleb häid ideid, leiad nutikaid lahendusi. Seltskondlikuks läbikäimiseks ja pidutsemiseks sobib päev ideaalselt.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Vähk! Algaval aastaringil on sul energiat ja elutahet küllaga. Oled valmis uuteks seiklusteks, üksluine elu sulle pinget ei paku. Rahaasjus võib õnn sind soosida – leiad häid koostööpartneid, ootamatult avaneb võimalusi sissetuleku suurendamiseks. Kui armud, siis ilmselt täiesti ootamatus olukorras.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee