Inimesed

PÄRAST KOROONAT ESIMEST KORDA PEOL! „Väga tore on olla siin oma sõprade, jopede ja seltskonnaga!“ 

Merilyn Närep, Carolin Liis Tamm, 12. juuli 2020, 20:39
SUVI JA SÕBRAD: Henri, Joosep, Simon, Veiko festivali nautimas. „See viib mind tagasi kriisieelsesse aega, kui elu oli lill!“ ütleb Simon.Foto: Õhtuleht

Peomelu, vali muusika, higised kehad ja uued tutvused hämaras ööklubis – sellest kõigest võis alates eriolukorrast vaid unistada. Tasapisi on aga hakanud uksed paotuma, jälle toimuvad üritused, tants ja trall. Nii seadis ka Õhtuleht sammud Tallinna lauluväljaku pargis toimunud muusikafestivalile Summer in the City, kuhu müüdi igale kontserdile piiratud arv ehk 900 piletit. Uurisime festivali külastajatelt, mis tunne on taas peol olla – kas vabadus ajab pööraseks või pigem põrnitsetakse teisi kartlikult altkulmu ja hoitakse distantsi?

Pereinimesed Ralf ja Meeri hoidsid eriolukorra ajal madalat profiili – tööd tegid kodunt, lastega väljas ei käinud, poodi ajas vaid hädavajadus. „Tore ja mõnus on muidugi taas kodunt välja saada ning rahva sekka tulla,“ leiavad nad. Piletid ostsid nad viimasel hetkel ja pärast pikka vaagimist, sest kultuuriüritusi tahaks ju väisata küll, ent ettevaatlikkust pole ka mõtet enneaegu tuulde visata. „Vanust ka juba piisavalt, et peab ettevaatlikum olema,“ ütleb Ralf.

Desinfitseerimisvahendid on Ralfil ja Meeril nüüd alati käepärast. „Ka lastele soetasime paar potsikut. Ega kunagi tea, kas üritustel või kusagil mujal on selline võimalus olemas,“ sõnab Meeri ja kiidab festivali korraldajaid, kes puhastusvahendite kättesaadavuse eest hoolitsenud on.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19. juuli 2020, 19:19
GALERII | Põlvamaal peeti festivali Käbliku Beer Camp & Rock’n’Roll
12. juuli 2020, 15:31
GALERII | Trad.Attack! pani rahva hüppama
11. juuli 2020, 13:39
GALERII | NOËP hullutas fänne vägeva kontserdiga
16. juuni 2020, 13:38
EESTI FESTIVALISUVI: milliseid üritusi saab külastada, mis lükkuvad järgmisse aastasse?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee