Tele

„Kodutunde“ endisest assistendist saab „Hingesoojuse“ saatejuht: Kristi Loigo sõimas mind Katrin Lusti tööpakkumise peale mölakaks ja reeturiks (12)

Merilyn Närep, 19. august 2020 18:22
Heveli Veersalu: „Loigo ei ole ennegi väga ilusti minuga käitunud.“Foto: Erakogu

„Üksjagu uusi saateid jõuab ekraanile ka oktoobrikuus. Neljapäeviti kell 20 hakkab eetris olema südamlik saatesari „Hingesoojus“, mis võtab mõttelise teatepulga üle armastatud „Kodutunde“ saatelt. Saatejuht on Heveli Veersalu,“ teatab Kanal 2.  

Saatejuhi nime pealt ei tahtnud ennist produtsent Katrin Lust saladuseloori kergitada, kuid kinnitas, et ta on olemas. Siiski avalikustas nime Kanal 2 ise. „Ei taha rohkem rääkida midagi enamat. Tahan tööd teha ja häid tulemusi saavutada,“ sõnas Lust.

Kristi Loigo kommenteeris Kroonikale Veersalu palkamist. „Tundub, et inimeste armastatuim tegevus on teha täpist must plekk. Kuidas kommenteerida seda, et kunagine Kodutunde assistent juhib analoogsaadet? Õigeid sõnu siin leida on raske. Ühest küljest, iga produtsent loob oma meeskonna ise. Kui pr Lust näeb temas seda X faktorit (mina seda kahjuks ei näinud), mida saatejuhiks olek eeldab, siis mis meil ikka selle kohta öelda on. Meie käest keegi tema varasemate töökohustuste täitmise ja nendega hakkama saamise kohta pole ju küsinud.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.09.2020
Kristi Loigo: „Saan palka 1300 eurot.“ „Kodutunde“ audit näitab hoopis kopsakamat tasu, oma osa saab ka tema abikaasa!
11.09.2020
„Kodutunde“ tegijad: töö käib ja meil on põhjust olla rõõmsad!
25.08.2020
Uue heategevussaate produtsent Katrin Lust: inimesed on sunnitud sulatama lund, et vett saada!
23.08.2020
Kuhu kulusid „Kodutunde“ annetused? Kristi Loigo rõhub ärisaladusele: ma ehk ei saakski ettevõtjana jätkata, kui avaldaksin lepingute sisu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee