Inimesed

Järjekordne ilulõikus? Kylie Jenner näitab napis bikiinis oma paisunud rinnapartiid 

Ohtuleht.ee, 8. juuli 2020 12:23
Kylie Jenner Foto: Reuters/Scanpix
Kylie Jenner ärgitab taas kuulujutte, et on noa all käinud - naine postitas Instagrami video nappides bikiinides, kus tema büst silma torkab, vahendab Mirror. 

Jenner on praegu puhkusel Amangiri eksklusiivses kuurordis Canyon Pointi osariigis Utah's koos sõprade ja tütre Stormiga.

Instagramis postitatud videos veedab Kylie mõnusalt basseinis aega ja demonstreerib oma kadestamisväärset figuuri. Teravad silmad panid aga tähele, et naise rinnapartii on nähtavalt suurenenud. 

Kylie JennerFoto: Kuvatõmmis/Instagram.com/kyliejenner

Samal teemal

Mõned fännid küsisid, kas staar on rinnaka väljanägemise saavutamiseks operatsiooni teinud. "Kylie Jenner uute rindadega," naljatas üks. "Ma armastan Kylie Jennerit, kuid ta rind on üha suurem ja suurem," kirjutas teine."Kas Kylie Jenneri keha on tõeline või mitte? Tema rind kasvas eikusagilt välja ja see pole ilma operatsioonita võimalik," uuris kolmas.

Kylie Jenner aga eitab plastilisi operatsioone. Mõned aastad tagasi väitis Kylie, et tema liivakellakuju on kavalate garderoobitrikkide teene. "Inimesed arvavad, et läksin täielikult noa alla ja rekonstrueerisin oma näo, aga see on vale! Ma kardaks ja ei teeks seda kunagi. Inimesed ei saa aru, mida head juuksed, meik ja täiteained tegelikult teha võivad," rääkis ta ajakirjale Paper Magazine ja tunnistas ainult huulte suurendamist. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee