Tele

Katrin Lust: minu hingelt läheks suur kivi, kui Kristi Loigo suudaks näidata, et „Kodutunde“ annetusi on kasutatud sihtotstarbeliselt (6)

Katharina Toomemets, Merilyn Närep, 8. juuli 2020 17:35
Katrin LustFoto: Kalev Lilleorg
„Minu hingelt läheks suur kivi, kui täna tuleks ilmsiks, et Kristi Loigo suudab näidata, et kõik annetused, mis inimesed talle heas usus on teinud, on kasutatud sihtotstarbeliselt. Mina, Katrin Lust, tõuseksin siis diivanilt püsti ja ütleksin, et astun sellest projektist välja, sest otse loomulikult kuulub see Kristile. Uskliku inimesena ma eile (teisipäeva - toim.) õhtul palvetasin selle eest, et tal ikka oleks need andmed, et ta saaks need kanalile esitada ja ise oma projektiga edasi minna,“ räägib Katrin Lust, kellest saab „Kodutunde“ asemel Kanal 2 ekraanile jõudva heategevussaate „Hingesoojus“ produtsent. 

Mõni aeg tagasi sattus Kanal 2 heategevussaade „Kodutunne“ inetusse skandaali - Kanal 2 sai vihjeid ja tekkis kahtlus, et saate kogutud summad ei ole läinud täies ulatuses sihtotstarbeliselt abivajajate aitamiseks. Asi lõppes sellega, et Kanal 2 lõpetas koostöö saate produtsendi Kristi Loigoga ja esitas tema kohta kuriteoteate. Teisipäeval kuulutati välja uus heategevussaade „Hingesoojus“, mille produtsendiks Katrin Lust.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.09.2020
Kristi Loigo: „Saan palka 1300 eurot.“ „Kodutunde“ audit näitab hoopis kopsakamat tasu, oma osa saab ka tema abikaasa!
19.08.2020
„Kodutunde“ endisest assistendist saab „Hingesoojuse“ saatejuht: Kristi Loigo sõimas mind Katrin Lusti tööpakkumise peale mölakaks ja reeturiks
19.08.2020
TELESAAGA JÄTKUB! Kristi Loigo siunab Katrin Lusti: saate ülevõtmine on nii tähtis, et tikutulega abivajajaid otsida – saaks asja vaid enda käpa alla?!
28.07.2020
„Kodutunne“ vahetab kanalit? TV3: oleme seda teemat arutanud