Inimesed

FOTOD | Johnny Depp ja Amber Heard jälle kohtus – sedapuhku sõdib Depp kõmulehega 

Ohtuleht.ee, 7. juuli 2020 14:52
Vasakult: Amberi õde Whitney, Amber, tema advokaat Jennifer ja tüdruksõber Bianca. Foto: Vida Press
Ekskaasad Amber Heard ja Johnny Depp on taas kohtus - mees kaebas laimu eest kohtusse Briti kõmulehe The Sun, kuna ajaleht nimetas teda 2018. aasta aprillis ilmunud artiklis naisepeksjaks.

Kohtuasi sai alguse sellest, Deppi ja Heardi suhted pole juba ammu enam roosilised - naine on meest süüdistanud vägivallatsemises ja enesele kallale tulemises, samuti liigses alkoholi ja narkootikumide tarvitamises. Depp on kõiki neid süüdistusi aga eitanud ja väitnud, et hoopis Heard oli vägivaldne. 

Samal teemal

Veebruaris peetud eelistungil loeti sama kohtuasjaga seoses Londoni kohtus ette Johnny Deppi kunagised mobiilisõnumid, kus ta ähvardas Amber Heardi uputada, põlema pista ja surnukeha rüvetada. Väidetavalt kirjutas „Kariibi mere piraatide“ täht 6. novembril 2013 oma sõbrale, briti näitlejale Paul Bettanyle: „Põletame Amberi ära. Uputame ta, enne kui me ta ära põletame!!! Pärast k**in tema põlenud surnukeha, veendumaks, et ta on surnud.“

Heard saabus kohtusse oma õe Whitney ja advokaadi Jennifer Robinsoni seltsis. Samuti oli kohal Amberi tüdruksõber Bianca Butti. Endist abielupaari ootab ees kolmenädalane istungiterodu. Tegelikult pidanuks protsess algama juba märtsis, kuid lükkus koroonaviiruse pandeemia tõttu edasi. 

Samal teemal

21.06.2020
Uus teooria: kas Amber Heard mõtles sõpradega välja plaani, kuidas Johnny Depp süüdi lavastada?
16.06.2020
Kohus jätkub: avaldati pildid Johnny Deppi mahalõigatud sõrmest ja verisest köögist
14.06.2020
Johnny Depp kaotas „Kariibi mere piraatide“ filmidest saadud varanduse ja jäi maksuvõlglaseks
09.06.2020
Johnny Depp andis tütrele kanepit, kui too oli kõigest 13aastane: olin vastutustundlik vanem