Üritused

GALERII | Trad.Attack! salafestivalist: tore, kui inimesed ei tea enne artisti lavale tulemist, kes üritusel esineb 

Terttu Jazepov, 7. juuli 2020 14:16
Trad.Fest!Foto: Silver Tõnisson
„Festivalipäeva hommikul tuli kunstimeeskonnal idee riputada metsa diskokerad ja need ära valgustada. Kui inimesed öösel ära läksid, siis mets helendas. Üks fänn ütles, et mööda teed kõndides kuulis ta, kuidas üks väike poiss ütles, et see on vist tema elu kõige õnnelikum hetk,“ räägib Sandra Vabarna, kes korraldas koos Jalmar Vabarna ja Tõnu Tubliga valitud seltskonnale festivali Trad.Fest!.

Idee festivali korraldamiseks tuli bändil kolm aastat tagasi. „Kuna olime nii paljudel festivalidel käinud, mõtlesime, et miks mitte teha üritus, kus võime kõike ise otsustada ja teha nii, nagu tahame. Esimesed kaks aastat oli see pigem hipifestival. Tegime Facebookis salajase grupi, kuhu kuulusid ainult meie fännid, kes said pileteid osta, sest avalikult me neid ei müünud. See oli justkui väike ühepäevane kommuunifestival, kus oli tore pärast tervet suve tuuritamist fännidega kokku saada,“ räägib Sandra.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29.06.2020
Jalmar Vabarna korraldab Tartus uue kontserdisarja: taas on aeg folk lubatud piirides massidesse viia
17.06.2020
Sandra Vabarna: mul on tulnud tagasi muusika kuulamise armastus!
08.05.2020
Sandra Vabarna tähistas 35. sünnipäeva viina joomise asemel magades, töötades ja joostes
20.04.2020
VIDEOINTERVJUU | Trad.Attack! paotab ust oma 360kraadise lavaga kontserdi maksumusse: kulud on tavapärasest kolm korda suuremad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee