Inimesed

Ajulõikuse ajal ärkvel olnud Insta-kaunitar: „Veider ja sürr...“ 

Toimetas Triin Tael, 30. juuni 2020, 13:40
Foto: @emilysears/Instagram
Austraalia päritolu sotsiaalmeediatäht ja modell Emily Sears tunnistas esmaspäeval pikas Instagrami-postituses, et talle tehti eelmisel nädalal Los Angeleses ajuoperatsioon. Lõikusjärgse foto klõpsas Searsi kallim, kui ta end operatsioonist välja magas. 

Ligi viie miljoni Instagrami-fänniga 35aastane Sears paljastas, et tal oli eelmisel aastal diagnoositud kavernoom - anomaalsete veresoonte kogumikud ajus, mis põhjustavad langetõvehoogusid. Kaunitar oli mullu aprillis osteldes krambihoo saanud ja haiglasse viidud. "Sel hetkel läks kogu mu elu pausile - tööst seltskondliku eluni, suhted oma keha ja identiteediga," ütles Emily. 

Searsi sõnul on möödunud aasta olnud tema jaoks sõnulseletamatult raske - arvukad krambihood, ravimikatsete kõrvalmõjud ja ootamatu elumuutuse põhjustatud hingepiinad. Operatsioon oli riskantne, seletas modell - ta võinuks kaotada kõnevõime. Kuid Emily otsustas riskida, sest vastasel juhul oodanuks teda elu lõpuni ravimite võtmine ja järjekordse krambihoo kartmine.

Lõikus tehti Emilyle Los Angelese California ülikooli kliinikumi neurokirurgiaosakonnas. Ta oli kogu protseduuri vältel ärkvel. "Kirurge oli kaks ja üks lehvitas mulle. See oli täpselt nii veider ja sürr, nagu kõlab!" 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee