Inimesed

Ansambli Leningrad liidrist Šnurist sai telekanali peaprodutsent 

Toimetas Triin Tael, 30. juuni 2020, 11:09
Lenigradi solist Sergei Šnurov 2016. aastal Tallinnas. Foto: Teet Malsroos
Ülimenuka Vene ansambli Leningrad solisti Sergei Šnurovi ehk Šnuri elus puhuvad uued tuuled - temast on saanud telekanali RTVI peaprodutsent.

Ootamatut uudist teatati 29. juunil ühekorraga nii telekanali veebisaidil kui ka muusiku Instagrami kontol. "Šnurov asub koos kanali meeskonnaga tööle firma peamise ülesande täitmisel - selleks on miljonite venekeelsete inimeste ühendamine üle maailma ühise kultuurikontseptsiooni vahendusel," vahendab Komsomolskaja Pravda.

Vene lehe teatel tegi Šnurile tööettepaneku kanali omanik Mikael Israelian isiklikult.

Teletöö pole muusikule võõras - aastaid tagasi oli tal NTVs isiklik reisisaade, ent 2007. aastal pisteti talle sulg sappa. Esiteks ei kogunud laulja saade piisavalt vaatajaid. Kuid väljaanne Tvoj Den kirjutas toona, et madal vaadatavus ei olnud ainus saate lõpetamise põhjus: kõik teadvat, et Šnurovil on jube iseloom.

Muusik oli käitunud saate meeskonnaga äärmiselt nahaalselt: läks võtetelt ära, siis kui ise seda soovis, kadus mitmeks päevaks ega võtnud mobiiltelefoni vastu. Lõppude lõpuks telemeeste närvid ei pidanud vastu ning reisisaade lõpetati ära.

Samal teemal

31. mai 2016, 06:00
Sergei Šnurov: "Kui näen mingit hu**ja´d, siis nimetangi seda hu**ja´ks!"
9. veebruar 2008, 00:00
Leningradi solist Šnur: "Martiinit ei tohi viinaga segada."
26. märts 2007, 18:46
Skandaalne Sergei Šnurov sai telest kinga
8. märts 2007, 16:23
Armukade Leningradi laulja tahtis kakelda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee