Inimesed

Katy Perry oli pärast Orlandost lahkuminekut enesetapu äärel 

Toimetas Triin Tael, 29. juuni 2020, 10:49
Katy Perry ja Orlando BloomFoto: AFP/Scanpix
Lapseootel Katy Perry tunnistab, et varises 2017. aastal pärast Orlando Bloomist lahkuminekut kokku ja kaalus lausa enesetappu.

Kuulus paar leppis õnneks ära ja saab õige pea esimese ühise lapse, kuid kolm aastat tagasi mõjus nende lahkuminek Katyle väga rusuvalt. Lisaks oli ka tema karjäär madalseisus.

"Mu karjäär oli alati üles-üles-üles läinud, aga siis tuli väike nihe, väljaspoolt ei paistnud see üldse suur. Aga minu jaoks oli see katastroof," rääkis 35aastane lauljatar SiriusXMi intervjuus. "Olin endast nii palju andnud ja see lõi mul jalad alt. Lisaks olin oma kallimast lahku läinud, kes on nüüd mu lapse tulevane isa. Ja siis lootsin uue plaadiga oma enesetunnet tõsta. Aga vastuvõtt ei tõstnudki mu enesetunnet ja ma varisesin lihtsalt kokku."

Katy, kelle vanemad on nelipühilaste pastorid, ütleb, et tal aitas kriisist välja tulla usk. "Tähtis oli katki olla, sest leidsin siis hoopis uutmoodi terviklikkuse. Ja rohkem mõõtmeid kui januse poptähe elus. Ilmselt päästis mu elu tänulikkus, sest kui ma poleks seda leidnud, oleksin omaenda kurbuses vähernud ja arvatavasti kusagilt alla hüpanud. Kuid leidsin mooduseid, kuidas olla tänulik. Kui elu on hästi-hästi raske, kõnnin ringi ja kordan: "Olen tänulik, olen tänulik!", kuigi tuju on väga halb."

Samal teemal

16. mai 2020, 11:00
Lapseootel Katy Perry on uues videos ihualasti
4. mai 2020, 12:08
Rase Katy Perry kehastus... kempsupaberirulliks!
4. aprill 2020, 11:03
Katy Perry avaldas tulevase lapse soo eriti lustakal moel
16. märts 2020, 10:05
USKUMATU! Orlando oli enne Katyga tutvumist pool aastat seksita

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee