Inimesed

Tõsielustaar Helen Kõpp kohtinguäppidest: virtuaalsõprust või juhuseksi ma ei paku  

Liisa Mugra, 26. juuni 2020 13:56
SUHTEKS VALMIS : Selliseid pilte jagab Helen kohtingurakendustes, kus omale kaaslast otsib. Helen ütleb, et ta ei otsi virtuaalsõpru, vaid inimesi, kellega sõita mootorratta või autoga. Juhuseksi ta ei paku ja on taas valmis päriselt suhteks. Foto: Erakogu

“Olen Tinderit vahelduva eduga juba aastaid kasutanud. Vallalisena olen alati konto teinud ja seal ringi vaadanud. Varem kasutasin äppi palju, vastasin korralikult kirjadele ja swipe'sin ringi, nüüd veidi vähem,” räägib tõsielustaar ja blogija Helen Kõpp.

“Mul ei olnud Tinderit päris pikalt, üks hetk mõtlesin, et hakkaks uusi tutvusi looma ja tegin taas konto. Pidutsemas ma ei käi ja kust mujalt ma tutvusi ikka leian kui mitte kohtinguäpist,” naerab Helen. “Ma isegi ei mõelnud leida endale kaaslast. See oli lihtsalt variant, kuna olin jälle vallaline.”

Küll aga blokeeriti paar kuud tagasi Heleni Tinderi konto ära. “Olin väga üllatunud, sest ma ei ole inimene, kes rikuks reegleid. Kõige loogilisem variant on see, et inimesed arvasid, et tegu on libakontoga ja see ei ole mina, kes neid pilte jagab. Ka mõned inimesed kirjutasid mulle, et ei usu, et see olen mina ja vajasid tõestust. Ma ei hakanud neile midagi tõestama, sest kui inimene nõuab mingit tõestust, kaob suhtlusest teatav võlu ära. Samas mõistan neid, sest libakontod on reaalne probleem ja kohtinguäpid võtavad asja väga tõsiselt.”

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10.09.2020
Helen Kõpp ja tema uus kallim Edgar Vennikas: saatus tõi meid kokku!
08.09.2020
ENNÄE! Tõsielutäht Helen Kõpp uue kavaleri embuses: talle on päriselt oluline, kuidas ma end tunnen
21.07.2020
Helen Kõpp küberkiusust: inimene ei jaga oma elu sooviga saada kiusatud
28.04.2020
Kuidas kriisiajal vaimset tervist hoida? Laulja Helen Adamson: olen vältinud uudiseid, sest need tekitavad ärevust

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee