Saund

NOËP tegi koostööd briti muusiku Ellisega: see sündis ülima kergusega  

Toimetas Carolin Liis Tamm, 26. juuni 2020 11:45
NOËP, Andres KõrrepFoto: Martin Ahven
NOËP tegi koostööd briti muusiku Ellisega, kes avalikustas täna värske singli "Speak Français". “Ma armastan seda lugu," ütleb NOËP. 

"Alustasime "Speak Français" loo kirjutamist möödunud aastal Eestis toimunud laulukirjutajate laagris. Mäletan, et NOËPil tuli idee fokusseerida refrääni temaatika kellelegi, kes paneb su armastuse keeles rääkima...või siis prantsuse keeles," kirjeldab noor produtsent Ellis. 

NOËPi uus singel andis briti muusikule inspiratsiooni ning tunneb, et just tema vokaal tabab imehästi uue loo vaimu. "Nimetaksin seda tulemust kui fun, bouncy disco bop(lõbus ja elav disko-bop – ingl.k)," räägib briti muusik Ellis.

Lugu valmis muusikutel koostöös vaid paari tunniga. “Ma armastan seda lugu. See on üks neist, mis sündis ülima kergusega. Kokkuvõtvalt räägib lugu ebakindlast poisist, kes avastab, et ühe konkreetse südamedaamiga vesteldes on ta täielik hurmur. Sellest tulenevalt tunneb ta, et on absoluutselt kõigeks võimeline - isegi prantsuse keele õppimine on võimalik,” räägib loo tagamaadest NOËP.

 

Samal teemal

18.12.2019
NOËP esines Itaalia televisioonis seal ülimenuka singliga „Fk this up“
29.10.2019
NOËP ja nublu panevad Tartus peo püsti
11.06.2019
NOËP ahastuses: Sweet Spot pidi olema mu suve ainuke kontsert Eestis!