Inimesed

Lenna Kuurmaa kolis perega Setumaa tallu: mõtlesin kogu aeg, et tahaks nii väga siin rohkem olla 

Ohtuleht.ee, 25. juuni 2020 12:34
Lenna tütregaFoto: Stina Kase/Ajakiri EMA
„Ma kogu aeg mõtlesin, et tahaks nii väga rohkem siin olla, aga üksi on see raske. Mul lihtsalt polnud seda õiget inimest, kellega oma unistust ellu viia. Nüüd on,” paljastab lauljatar Lenna Kuurmaa ajakirjas EMA, et unistas juba ammu päriselt oma Setumaa tallu kolimisest.

Kümme aastat tagasi Setumaale talu soetanud Lenna kolis sel kevadel perega maale. Ta tunnistab, et otsis aastaid võimalust elada Lõuna-Eesti metsade vahel ning unistus hakkas täituma, kui tema ellu tuli Lauri Mäesepp (28).

Unistus oma talus aasta ringi elada saatis Lennat juba ajast, kui ta pikalt tühjana seisnud Setumaa talukompleksi kümne aasta eest soetas. Alles siis, kui kaks aastat tagasi tuli Lenna ellu Lauri, hakkas unistus päriselt maale kolimisest reaalsuseks muutuma. Otsus Tallinnas Nõmmel asuv kodu välja üürida ja kevadest maale kolida tehti juba möödunud sügisel, ent ootamatult tabanud eriolukord kiirendas selle sammu astumist märgatavalt.

Märtsi keskel pakkisid nad kiiruga asjad ja sõitsid pikemalt mõtlemata tallu.
„Praegu ma näen, et lastele (Lennal on kaks tütart – 7aastane Ami ja viiene Matilda – tpim.) meeldib siin, mis omakorda teeb mulle rõõmu, et ma saan neile seda võimaldada. Aga on täiesti võimalik, et mõne aasta pärast oleme me tagasi Tallinnas või hoopis mõnes teises linnas. Kõik on võimalik!” märgib Lenna.

Samal teemal

28.07.2020
Lenna uuest töökohast Elmari raadios: see tundus mõnus väljakutse, mida võiks proovida
27.07.2020
UUS VÄLJAKUTSE! Lenna liitub raadio Elmar meeskonnaga
26.07.2020
Õnnesoovid! Lenna Kuurmaa ja Lauri Mäesepp saavad lapse
02.07.2020
Aivar Riisalu: koroonakriisi ajal mõtlesime bändiga, et läheme laiali