Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: teisipäev, 23. juuni 

Astroloog Maria Angel , 22. juuni 2020, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Ehkki hommikupoole tundub, et su plaanid äparduvad, on paha tuju õhtuks justkui käega pühitud. Oled toimekas peo hing, korraldad lustlikke mänge, lõbutsed ise ja naerutad teisi.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Aeg võib tuua just need võimalused, mida oled ammu otsinud, millest oled unistanud. Ole julge ja avatud, suhtle erinevate inimestega – just nii avanevad uued uksed.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Proovi leida võimalikult palju aega selleks, et olla kallimaga kahekesi. Tähtis on olla hea kuulaja, anna talle võimalus oma mõtetest ja tunnetest rääkida.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Kui sa end üksildasena tunned, on täna küll ülim hetk selleks, et seltskonda minna ning astuda tutvust sobitama selle imelise olevusega, kes sulle juba kaugelt esimesest pilgust silma jääb.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Muudatused on järsud ja peamiselt positiivsed. Tõsi küll – mingid uksed on sinu jaoks sulgunud. Nende lahti kangutamisega pole mõtet vaeva näha, leiad paremaid võimalusi.

Neitsi
23. august – 22. september

Nendegi asjade juures, millest juba varem mõndagi teadsid, näed uusi nüansse. Silmad võivad avaneda ka mõne kaasinimese suhtes – märkad, et ta polegi see, kelleks teda pidanud oled.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Kui sa end ei kontrolli, soetad endale tõenäoliselt terve rea ilusaid, aga küllaltki kasutuid asju. Näiteks mõne rõivatüki, mis ei sobi ühegi teise esemega su garderoobis.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Sinu suhetes on toimumas olulised muudatused. Juhtuda võib midagi toredat, mida sa pole oodatagi osanud.

Ambur
22. november – 21. detsember

Sa ei suuda kuigivõrd konkreetseid tegevuskavasid välja mõelda ja seetõttu rabeled tühja. Näed palju vaeva, kuid ei pruugi soovitud eesmärgini jõuda.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Võimalik on armumine, isegi esimesest silmapilgust, seejuures pole aga kuigi tõenäoline, et tundepuhangust pikka ja püsivat suhet arendada õnnestub.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Igava töö tegemisest loobud. Sama kehtib ka isiklikes suhetes – pigem suunad oma energia uute sidemete tekitamisele, olemasoleva kindlustamine ja süvendamine ei paku pinget.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Ehk tahaksid oma tundeid väljendada, aga pelgad seda teha. Kõige paremini tunned end nende inimeste keskel, kellega sind seovad ühised helged mälestused.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Vähk! Uuel eluaastal pakatad enesekindlusest ja tegutsemislustist. Tead hästi, mida tahad ning oled julge oma tegudes. Vajad palju vabadust, tahad asju ise otsustada, oma aega paindlikult planeerida. Sinu suur vabaduseiha seab aga löögi alla partnerlussuhted. Igavest armastust sa tõotada ei suuda.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee