Inimesed

KUULSUS SADAS KAELA! Juutuuber Andrei Zevakin: haige, et Eestis nii kiiresti asi laineid lööb! 

Carolin Liis Tamm, 23. juuni 2020 08:00
Andrei Zevakin Foto: Merilin Ulm

"Istusin oma toakese põrandal, telefonikaamera panin voodi peale püsti ja lihtsalt tegin. Poleks reaalselt oodanud, et mingid uudised, draamad ja selline fännibaas tekib. See on haige, et Eestis nii kiiresti asi laineid lööb," rõõmustab Jõgeva poiss Andrei Zevakin, kelle videoid vaatavad Youtube'is miljonid inimesed.

Muusikaprodutsent ja juutuuber Andrei Zevakin lööb laineid näiteks reaktsioonivideotega, kus ta teritab keelt "Rannamaja" osade või Õhtulehe "Särtsuminutite" kallal. "Ütle mulle, kes on su sõbrad ja ma ütlen, kes sa oled" ütleb rahvatarkus. Kui tahame teada, kes on 24aastane Jõgeva poiss Andrei, siis tuleb alustada tema sõpradest ja tuttavatest.

Merilin Mälk, "Eesti otsib superstaari" 2018. aasta osaleja, on Andrei Zevakini tüdruksõber. Nad on suhelnud eelmise aasta lõpust, kuid avalikuks tuli suhe alles selle aasta veebruaris. "Ausalt öeldes olin varem tema videoid näinud ja teadsin teda. Eks mul ikka oli mingisugune esmamulje ja ma ei tea miks, aga ma arvasin, et ta võib olla äkiline ja hästi enesekindel. Kui ma teda tundma õppisin, siis nägin, et ta on mõlemat. Ta suudab olla väga enesekindel, aga samas ka hell," iseloomustab Merilin.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14.09.2020
Andrei Zevakin reaktsioonivideotest: ema hoiatab, et ma midagi halvasti ei ütleks, muidu satun jamadesse
25.08.2020
Lauljatar Merilin Mälk tulevikuplaanidest: nüüd kool ei sega ja saan muusiku elu täiel rinnal elada
05.08.2020
Brigitte Susanne Hundile on konkurent tekkinud? Juutuuber Andrei Zevakin hakkas bachatat tantsima
15.05.2020
Brigitte Susanne Hunt kurjustab juutuuberiga: ära tee inimestele haiget, sa läksid üle piiri!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee