Inimesed

HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Kristiina Ojuland avas oma Ihasalu häärberis privaatse tasulise ranna 

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Tatjana Iljina; Märt Niidassoo, 30. juuni 2020 12:23
"Hommikusöök staariga" Kristiina Ojulandi Ihasalu kodurestoranis "Kristiina ja Kapten"

Kohtla-Järvelt pärit endine välisminister, kunagine reformierakondlane ja Eesti rahvasaadik ning europarlamendisaadik, samas ka Rahva Ühtsuse Erakonna loonud ja lõpetanud Kristiina Ojuland (53) on Itaaliast tagasi ja hakkamist täis. Naine avas oma uhkes Ihasalu häärberis kodurestorani "Kristiina ja Kapten".

Kodurestoranis on edukalt maha peetud jaanipäev ja nädalavahetusel avas tegus naine Ihasalus ka privaatse tasulise ranna. Seal on vaid kümme kohta ja mõeldud on see ainult täiskasvanutele. Päevitustooli kasutamise hind on 15 eurot. Samas, kui tellida terrasil asuvast kodurestost “Kristiina ja Kapten“ sööki- jooki, siis on päevitustooli hind vaid viis eurot. Hubane koduresto on avatud neljapäevast pühapäevani. Rand on avatud vastavalt ilmale ja ette broneerimisega.

Käisin proovi hommiku- ja õhtusöögil Ihasalus vahetult enne jaanipäeva. Milline näeb välja koduresto "Kristiina ja Kapten" ja millised on seda pidava tegusa naise tulevikuplaanid, vaata videost!

"Hommikusöök staariga" Kristiina Ojulandi Ihasalu kodurestoranis "Kristiina ja Kapten" (Martin Ahven)
Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.09.2020
„ÕHTUSÖÖK STAARIGA“ | Vaido Neigaus üllitas elulooraamatu: paljud arvasid, et olen Eesti muusika häbiplekk
23.08.2020
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Tanel Veenre: usun muinasjuttudesse, fantaasiasse ja kujutlusvõime piiritusse ning ma tean, et ma ei ole oma usus üksi
16.08.2020
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Anneli Lahe: abiellumises 08.08.08 polnud midagi maagilist – tahtsin, et kuupäev hästi meelde jääks
11.08.2020
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Näitlejast kohvikupidaja Piret Krumm: kui süüa teed, siis pead olema natuke armunud olekus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee