Inimesed

Reese Witherspoon teatas oma teise ema surmast 

Toimetas Triin Tael, 17. juuni 2020 11:00
Reese Witherspoon ja Nanci Ryder.Foto: AP/Scanpix
Hollywoodi superstaar Reese Witherspoon leinab oma kauast pressiesindajat Nanci Ryderit, keda ta nimetab oma teiseks emaks. 67aastase Ryderi viis 11. juunil hauda lihashaigus ALS.

Witherspoon avaldas sotsiaalmeedias mitu fotot enda ja Nanci ühisest teest. "Vahel elus veab, kui keegi võtab su oma tiiva alla ja hoolitseb sinu nagu lihase tütre eest," kirjutas Reese. "Tutvusin Nanciga 19aastaselt ja me reisisime filme reklaamides kahekesi mööda maailma ... Prantsusmaa, Saksamaa, Ühendkuningriik, Austraalia, Brasiilia, Venemaa ... nii palju vapustavaid kohti!"

Kuid ennekõike jääb Witherspoon taga igatsema nende ühiseid jutuajamisi. "Iga päev, kui mu lapsed olid kooli läinud, helistas Nanci mulle ja lobises poodlemisest, käekottidest, vintage-ehetest ja "Unelmate poissmehest". Ühel päeval helistas Nanci ja ütles, et tal on rääkimisega raskusi ... see oli ALS. Nanci elas ja võitles ALSiga kuus aastat. (Olen südames kõigiga, kes selle laastava haiglusega maadlema peavad.)"

Reese leinab oma teist ema. "Aga ma tean, et ta on taevas ja lobiseb kõigi oma sõpradega käekottidest, ehetest, ja ta vaatab alla minu poole ... naeratades. Alati. Ma armastan sind, Nanci."

Kuulsa Hollywoodi pressiesindaja klientide hulka kuulusid ka näiteks Sarah Jessica Parker, Robert Downey juunior, Courteney Cox ja Sarah Michelle Gellar. Viimane avaldas Instagramis samuti liigutava järelehüüde koos fotoga, kus ta on 21aastaselt koos Nanciga oma esimesel Euroopa reisil. Gellari sõnul seljatas Ryder rinnavähi, kuid sai siis ALSi diagnoosi. "Kuid ta võitles lõpuni väärikuse ja huumorimeelega."

Samal teemal

24.03.2020
JÄRJEKORDNE HOOP: vähihaige Shannen Doherty leinab südamesõbrannat

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee