Victoria ja David Beckham 2007. aastal. Foto: MARIO ANZUONI/Reuters/Scanpix
Toimetas Triin Tael 16. juuni 2020 10:46
Moedisainer Victoria Beckham rääkis Briti lehele The Guardian, kuidas tema stiil on aastatega muutunud. Spice Girlsi aegsed üliliibuvad rõivad on asendunud laiasääreliste pükste ja triiksärkidega, sest Victoria tunneb end enesekindlamalt.

Endine Spice Girlsi lauljatar rääkis, et varem oli tal kombeks kanda korsetiga kleiti. "Mõned neist kleitidest on mul alles, aga mu isiklik stiil on nüüd lõdvem. Tagasi vaadates mõistan, et ilmselt oli tegu ebakindlusega, et kandsin alati hästi-hästi liibuvaid, hästi kehasse töödeldud riideid."

Nelja lapse ema ütles, et tema enesekindlus on aastatega kasvanud. "Tean, mis mulle sobib, mis hea välja näeb, mis annab enesekindlust ja on mugav. Tunnen, et ma ei pea oma riietusega enam midagi tõestama." Victoria lasi juba aastaid tagasi eemaldada ka kunstrinnad, millega ta oli madalat enesehinnangut turgutanud.

Karantiiniajal on Victoria kandnud teksasid ja vana T-särki või pusa. "Kummiga värvli staadiumisse pole ma veel jõudnud - ma ei taha oma välimuse pärast põdeda."