Tele

UUE SARJA VÕTTED KÄIVAD TURBOKIIRUSEGA: alustab – Mirtel Pohla, valmis panna – kas tõesti rase mees?! 

Carolin Liis Tamm, 15. juuni 2020 17:12
Mirtel Pohla grimmisFoto: Stanislav Moškov

Pahaendeliselt verine pesuvesi, kus solberdab imekaunis Mirtel Pohla, jonnakalt saboteeriv pesunöör ning täitsa päris tomatid, mis vajavad kastmist – draamasarja "Valguses ja varjus" võtted, mis lükkusid koroonakriisi tõttu tublisti edasi, on nüüd viimaks alanud! 

Kruusatee lookleb läbi metsa ja jõuab põldude vahele puude taha peitunud vana puumajani. Mööda põristab traktor, roolis sünktõsise näoga mees. Päike sillerdab, tunda on sirelilõhna ja mõned võttemeeskonna liikmed sätivad varustust valmis. "Tere hommikust! Minge edasi, seal saab kohvi," tervitab lahkelt sarja režissöör Ergo Kuld. Harjumaal Tabara külas on 12. juunil käimas draamasarja "Valguses ja varjus" kümnes võttepäev. Terve kuueosaline sari tahetakse üles filmida vaid kolme nädalaga. 

Maja köök, kus meeskonnaliikmed kooki söövad ja kohvi joovad, ongi esimese stseeni toimumiskoht. Puidust seinad, laual nostalgiline laudlina ja vanaaegne roosa raadio. Köök on suur, kuid vaid ühe aknaga. Sinna mahuvad laud, toolid, kapp, pliit ja pesukausid. Maja tubades on näha seintel must-valgeid pilte, riiulitel tolmuga kaetud raamatuid ja elutoas triibulisel vaibal pruuni kiiktooli. Õues laigulises bussis käib meikimine, sättimine ja sagimine ümber näitleja Mirtel Pohla, kes kehastab sarja peategelast Dianat. Juba mõne minuti pärast peaks ajakava järgi hakkama esimene võte.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25.05.2020
Režissöör Ergo Kuld: eriolukord andis võimaluse maksimaalselt pere jaoks olemas olla
12.02.2020
Mängufilm „Talve“ siseneb hoogsalt maailma kinoturule

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee