Inimesed

Palju õnne! Piret Järvis-Milder on lapseootel: pisike tuleb meie perre varsti 

Kroonika, 12. juuni 2020 07:51
Piret Järvis-MilderFoto: Meisi Volt
Piret Järvis-Milder ja tema abikaasa, kinnisvaraäris tegutsev muusik Egert lõpetasid hiljuti põhjalikult ette võetud miljööväärtuslikus kandis Nõmmel asuva korteri renoveerimise ja on valmis uueks eluetapiks – saama lapsevanemateks.

"Pisike tuleb meie perre varsti tõepoolest!" hõiskab legendaarse tüdrukutebändi Vanilla Ninja muusik ja teleajakirjanik Piret Järvis-Milder Kroonikale.

Piret ja Egert kohtusid 2013. aasta novembris noortebändide konkursil, kus nad mõlemad olid palutud muusikaekspertidena žüriisse. Noori muusikuid jälgides jälgisid nad aga ka teineteist ja nagu Piret ütleb: "Meil oli kohe alguses omavahel hästi paljust jutustada ja meil oli ja on senini üksteise seltsis põnev."

Ehitusinseneri haridusega Egert on aastaid olnud erialasel tööl Gruusias, ka Pireti ja Egerti pulmad toimusid kolme aasta eest Tbilisis.

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas.

Ka kõik teised Vanilla Ninja algusaegadel bändi kuulunud liikmed on juba emad: Lenna Kuurmaa peres kasvavad tütred Ami (7) ja Matilda (5), Maarja Meriste-Kivi on emaks Dora-Liisale (15) ja Angus-Martinile (7) ning Katrin Siskal on poeg Alexander (6).

Samal teemal

06.08.2020
ARMAS FOTO | Piret Järvis-Milder jagab pilti pisitütrest
22.07.2020
Piret Järvis-Milderi ja Egert Milderi perre sündis tütar, kes sai väga armsa nime: „Oleme ääretult õnnelikud!”
21.07.2020
Beebibuum „Pealtnägija“ toimetuses! Ka Piia Osula on lapseootel
02.01.2020
Piret Järvis-Milder tunnistab, et abikaasast eraldiolek on raske: igatsusvalu on väga vastik ja piinav