Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel 11. juuni 2020 22:22
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Saad aru teiste inimeste tegutsemismotiividest, soovidest ja vajadustest, mistõttu sul on lihtne õige suhtlemisviis valida. Ära ometi kaaslastega manipuleerima hakka!

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Uuri õppimisvõimalusi. Juhul, kui sind huvitav kursus ka küllaltki krõbedat hinda maksab, ära ikkagi koonerda. Teadmiste pagas aitab sul kulutatu mitmekordselt tagasi teenida.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Probleemid, mis sinu arvates olid ammu lahendatud ning on unustuse hõlma vajunud, on ühe su lähedase inimese jaoks ikka veel õhus ja sinuta ta neid ei lahenda.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Hea meelega käid mööda poode, külastad juuksurit või kosmeetikut. Samas ei maksaks liiale ka minna, pole mõtet ilutoodetele üüratuid summasid kulutada.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Midagi on ilmselt untsu läinud, pead üht tööd veelkord otsast alustama. Sellisel juhul tuleb kindlasti analüüsida, miks olukord selliseks kujunes, et oma vigu mitte korrata.

Neitsi
23. august – 22. september

Tempo kisub kiireks, sul aga tuleb kindlasti kätt elu pulsil hoida. Ära lase teistel oma elu suunata, avalda oma arvamust. Kui vaja, siis võitle oma õiguste eest.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Mitu vastassoost isikut on sinuga kuidagi väga sõbralikud. Pead aru saama, kes on sulle päriselt toeks, kes aga omakasu eesmärgil sind mõjutada püüab.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Ei ole hea päev elumuutuste tegemiseks – emotsioonide ajel võid langetada otsuseid, mida hiljem kahetsed. Aega tagasi pöörata pole aga teatavasti võimalik.

Ambur
22. november – 21. detsember

Oled endas väga kindel, üritad jõuliselt selgeks teha, et sinu arvamus ongi absoluutne tõde. Ürita olla paindlikum, kui teisi tähelepanelikult kuulad, võib paljugi õpetlikku teada saada.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Hommikul tahaks lausa nutta. Siis aga võib päike ootamatult pilve tagant välja tulla ja maailm muutub hetkega paremaks paigaks. Positiivsete üllatuste toel saad raskustest üle.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Sul tuleb palju kordi mõelda, enne kui oma saladusi kellelegi usaldad, valede inimeste usaldamine toob üksjagu pahandust. Rääkimine hõbe, vaikimine kuld.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Tunned vajadust füüsilise tegevuse järele, võimalik, et (taas)avastad enda jaoks sobiva spordiala ning hakkad õhinal treeningutes käima.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaksikud! Algaval eluaastal oled julge ja uuendusmeelne. Suunad palju energiat äritegevusse, tubli töö kannab vilja ja toob raha sisse. Isiklikes suhetes võib toimuda otsustav muudatus. On võimalik, et su ellu tuleb tagasi kunagine armastatu ning tunded löövad taas ereda leegiga lõkkele.