Inimesed

Alari Kivisaare vastast petitsiooni toetanud Mallukas kohtukutset ei karda: ta võiks inimeste ees vabandada, mitte neid kohtuga ähvardada 

Keit Paju, 11. juuni 2020 14:07
Foto: Fotokollaaž: Tiit Blaat / Ekspress Meedia; Martin Ahven

SkyPlusi saatejuhi Alari Kivisaare ümber lahvatas eelmisel nädalal skandaal, kui tema väljaütlemiste pärast alustati petitsiooni, milles nõuti ta raadioeetrist eemaldamist. Petitsiooni jagas sotsiaalmeedias ka Eesti tuntuim blogija Mallukas. Kolmapäeva õhtul teatas Kivisaar, et kavatseb "laimukampaanias" osalenud inimesed vastutusele võtta. Aastaid erinevate kohtuasjadega maadelnud Mallukas ei karda Kivisaarega kohtusse minna.

"No kui annab kohtusse, siis annab," vastab Mallukas küsimusele, kas ta kardab, et Kivisaar ka temale kohtukutse saadab. 

Mallukal on selja taga mitmed pikad kohtuprotsessid: Ekspress Meediaga käis ta pikalt kohut blogis Igor Mangi horoskoobi jagamise pärast. Kohut käis ta ka ühe Õismäe korteriühistu esinaisega, pärast seda kui ühistu remonditööde käigus betoneeriti räästaalune ära nii, et betooni taha jäid lõksu pesades olnud pääsupojad. Mallukas võttis sel teemal oma blogis teravalt sõna ning ühistu esinaine nõudis kohtus blogijalt raha emotsionaalse kahju korvamiseks.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.08.2020
Sass Henno sai Robert Sarvelt nõudekirja: sa ei ole sirgelt loll, see on lihtsalt minu mälestus
01.08.2020
Zuzu Izmailova sai Robert Sarvelt nõudekirja! Sarv: olete avaldanud laimavat ja eksitavat informatsiooni
31.07.2020
Alari Kivisaarelt tohutu kahjunõude saanud Katrina Indiana: olen valmis pikaks kohtuteeks, et oma õiguste eest seista
30.07.2020
Alari Kivisaar lubab endavastase petitsooni algataja kohtusse anda: kuu aega ootasin vabandusi, aga nüüd on kahjuks aeg läbi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee