Inimesed

TOHOH! Alari Kivisaar kavatseb koos advokaat Robert Sarvega teda rassistiks tituleerinud inimesed kohtusse kaevata 

Ohtuleht.ee, 10. juuni 2020 19:14
Alari KivisaarFoto: Rauno Vahtre

Sky Plusi saatejuht Alari Kivisaar, kelle vastu algatati juuni alguses petitsioon, milles nõuti tema raadiost eemaldamist, teatas sotsiaalmeedias, et kavatseb koos advokaat Robert Sarvega laimajad vastutusele võtta.

Kivisaar selgitas läinud nädala kolmapäeval Facebooki postitatud videos, kuidas tema tekkinud olukorda näeb ja end selle juures tunneb. „Nagu näete, olen ka mina oma kambaka kätte saanud. Eelmisel nädalal (28. mail – toim) kuulutati mind Eesti parimaks raadiohääleks, sain väga suure tunnustuse osaliseks, järgmisel hetkel sõidad vilkuva rohelisega üle ristmiku ja pa-pahh. Rassist! Päeva pealt! Ma olen esimene inimene Eestis, keda on valeuudise põhjal üritatud sellest stuudiost lahti kangutada ehk vallandada. See on absoluutselt absurdne olukord!“ rääkis ta ärritunult.

„Aga need inimesed, kes mind nüüd jahivad, tulid üle ristmiku minu selja taga juba punase tulega. Ehk siis – nad on rikkunud seadust. Praegu ma saan enda nahal aru, kui lihtne on inimene tänapäeval valede ja laimuga jalge alla trampida ja kogu tema elu ära rikkuda. Ma mõistan nüüd ka neid teisi inimesi, kes samamoodi on Eesti ühiskonnas sellise kohutava surve all. See, tundub, käib väga lihtsalt: rebid kontekstist midagi välja, lõikad endale sobivalt kokku, valad tundlikul teemal natukene õli tulle ja ongi tehtud. Ja asi hakkab elama oma elu. Õnneks meie Sky Plusi hommikuprogrammi kuulajad ja ka teised intelligentsed inimesed, kes seda pärast kisa kerkimist järele kuulasid, said aru, et see kõik on rajatud totaalsele valele,“ sõnas Kivisaar. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.09.2020
Tegid Alari Kivisaare ütlustest heliklipi – maksa 30 000 eurot! Räppar Mick Moon protestib: see on väljapressimine! Mina seda ei teinud!
03.08.2020
Sass Henno sai Robert Sarvelt nõudekirja: sa ei ole sirgelt loll, see on lihtsalt minu mälestus
01.08.2020
Zuzu Izmailova sai Robert Sarvelt nõudekirja! Sarv: olete avaldanud laimavat ja eksitavat informatsiooni
31.07.2020
Alari Kivisaarelt tohutu kahjunõude saanud Katrina Indiana: olen valmis pikaks kohtuteeks, et oma õiguste eest seista

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee