Inimesed

„ÜHIKAROTID“ 10 | Sarja osalised meenutavad: võtetel juhtus pidevalt uskumatuid asju ja nendest võiks heietama jäädagi! (1)

Liisa Mugra, Terttu Jazepov, 14. juuli 2020, 07:59
"Ühikarottide" tegelased - Staff, Tibu, Neeme, Andri, Marion, Vika ja IirisFoto: Kanal 2

Kunagisest menusarjast "Ühikarotid" möödub tänavu juba kümme aastat, peaosalised ja stsenarist Martin Algus meenutavad ühiseid aegu. "Olime noored ja parajalt tahtmist täis!" naerab Staffi kehastanud Lauri Pedaja.

"Mulle meeldis väga peol käia ja kuna võtted olid nädalavahetusel, jõudsin tihtilugu võttele veidike pohmellis. Õnneks suutsin ennast hästi kokku võtta ja sain isegi hüüdnimeks ühe duubli mees. Kuna režissöör Ergo Kuld otseselt kätt ette ei pannud, libistasin kolm hooaeg sellise poolpohmelliga sarja teha," naljatleb Pedaja. "Mul on tohutult hea meel, et sain võimaluse sarjas kaasa teha ja mind usaldati ning ei visatud trikitamiste pärast pundist välja. Lõpuks muutusin muidugi korralikumaks ja tänasel päeval selliseid asju ammu enam ei tee," lisab ta. 

"Kõige ägedam periood oli kindlasti, kui suvel Kuperjanovi pataljonis sarja filmisime. Oli väga kihvt, elasime kuttidega ühes toas ja tuli selline ühika meeleolu. Smuugeldasime õlut ja käis noorte poiste tavapärane möll. Või maal kombainiga põllu peal rallimine,” meenutab Lauri. “Üks emotsionaalsemaid hetki oli see, kui esimest korda minu tegelaskuju Staffi vend ilmus ekraanile. Oli väga südamlik stseen, kuidas kaks venda omavahel kokku said."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

7. august 2020, 12:53
JULGE! Lauri Pedaja: see oli vägitegu minu jaoks
21. juuli 2020, 08:01
Lauri Pedaja meenutab jubedat avariid: mul jäi ratastooli sattumisest puudu kaks millimeetrit
3. mai 2012, 09:05
"Ühikarottide" aserbaidžaanlasest staar: olen kaalunud nimevahetust
23. märts 2012, 07:00
Lauri Pedaja: rohkem mind "Ühikarottides" ei näe!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee