Saund

VIDEO | Joosep Järvesaar kehastub uues loos veidrateks tegelasteks 

Toimetas Terttu Jazepov, 6. juuni 2020, 15:30
JozelsFoto: Promofoto
Jozels, kodanikunimega Joosep Järvesaar avaldas maineka Selected plaadifirma alt uue singli „Milka“. Tegemist on Jozelsi teise singliga, mis ilmus karantiini ajal üles filmitud muusikavideoga.

Aasta alguses esimese soolosingli avaldanud Jozels jätkab koostööd maineka house-muusika plaadifirmaga Selected, mille alt ka värske singel ilmavalgust nägi. Loole andis enda hääle Los Angelesest pärit lauljatar Naomi Wild, kes on lisaks Jozelsile teinud koostööd ka maailmakuulsa räppariga. „Avastasin Naomi Machine Gun Kelly loost „Glasshouse“. Kirjutasin talle kas tal oleks huvi koostööd teha ja minu rõõmuks oli ta nõus,“ räägib produtsent.

Järvesaar kehastub „Milka“ muusikavideos, mis filmiti üles karantiini ajal, mitmeks veidraks karakteriks. „Sellel videol oli kümneid erinevaid ideid, kuid koroonaviiruse puhangu tõttu ei olnud võimalik algset ideed, mis hõlmas palju erinevaid inimesi, teostada. Tegime režissöör Janar Aronijaga mõned muudatused ja nii minust kõik need tegelased saidki,“ räägib muusik ja lisab, et video eesmärk oli luua visuaalselt eklektiline kokteil, mis saadaks ja täiendaks muusikat. Eriliselt jääb Järvesaarele meelde stseen, kus ta musta vedelikuga üle kallati. „Ikka väga külm oli,” tunnistab artist muheledes. Muusikavideo teostas Vaas Agency.

Samal teemal

13. september 2019, 16:21
Trummi ja bassi legend Chase & Status esineb esimest korda Tartus toimuval Grindi peol
20. juuli 2019, 16:11
GALERII | Meeletu möll! Beach Grindi teine päev tõi kokku täismaja
18. juuli 2019, 15:00
Eestis elav türklannast räppar: mürgised inimesed tõmbasid mind põhja, nubluga koos tehtud looga tõusin taas jalgele
17. mai 2019, 14:09
HITIHOIATUS! Türgi naisräppar Asena avaldas koostöös Jozelsi ja nubluga singli „Small Talk“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee