Foto: @yasminejackson/Instagram
Toimetas Triin Tael 2. juuni 2020 09:44
Michael Jacksoni isa Joe Jacksoni 25aastane tütretütar sai rassistlikus rünnakus pussitada - neiu sõnul löödi teda noaga seitse korda näkku ja kaela.

Michael Jacksoni isal oli 25 aastat salasuhe Cheryl Terrelli nimelise naisega, kes sünnitas talle tütre Joh'Vonie. Viimase tütar Yasmine elab Las Vegases ja töötab medõena. Noor naine avaldas pühapäeval Instagramis võikad fotod oma vigastatud näost ja kaelast. Tema sõnul hakkas teda tänaval keegi naine taga ajama. Rünnak olnud rassistlik. "Ta hakkas mind noaga taguma. Ütles, et sellepärast, et ma olen negra - muud ma pussitamise ajal ei kuulnudki. Ma ei suuda kaela üldse liigutada. Ma kardan üksi olla."

Yasmine anus enda sõnul möödujailt abi, kuid see jäi saamata. "Lõpuks ikka tuli keegi appi, õigupoolest mitu inimest, ja ma olen teile tänulik." 

Yasmine on palunud appi USA kodanikuõiguste aktivisti Shaun Kingi, sest ründajale esitati süüdistus üksnes peksus surmava relvaga. "Minu meelest on ta ära teeninud süüdistuse mõrvakatses ja lisaks on see vihakuritegu," seletab Yasmine, kelle vanaisa Joe suri 2018. aasta suvel.