Inimesed

POOLE AASTAGA 44 KILO: Jessica Simpsoni tõhusad salenemisnipid 

Toimetas Triin Tael, 31. mai 2020 10:00
Foto: @jessicasimpson/Instagram
Mullu kevadel kolmanda lapse saanud ja rasedusega kõvasti kosunud Jessica Simpsoni imeväärne salenemine on fännid pahviks löönud. Aasta tagasi kaalus ta 107 kilo!

Iltalehti teatel on USA laulja, näitleja ja moelooja (39) heitnud ült 44 liigkilo. Tema treener Harley Pasternak rääkis, et koostas Jessicale spetsiaalse salenemisprogrammi, mida hoolikalt jälgides staar võimsalt alla võttis. Simpson sai ülesandeks kõndida iga päev 14 000 sammu. "See pidi olema midagi enamat kui ainult beebikilode kaotamine. Jessica pidi õppima uues kaalus püsim," rääkis Harley E! Newsile. "Seetõttu pole ma äärmuslike dieetide ega jõutrennide fänn."

Jessica päevaplaani kuulusid ka harjutused treeninglindiga. Värskes Instagrami postituses paljastab Simpson, et ärkab enne lapsi. Nii saab ta trenni teha ja mõnusalt omaette olla.  

Kolme lapse ema pidi terviseprogrammi järgi magama igal ööl seitse tundi. Kolmele tervislikule toidukorrale lisandusid kaks kiudaine- ja valgurikast vahepala. Vähemalt tund aega päevas pidi Jessica pidama sotsiaalmeediadieeti - mobiiltelefon tuli käeulatusest ära panna. Eesmärk oli luua uusi tervislikke harjumusi. Nii võttiski Simpson poole aastaga 44 kilo alla. 

Samal teemal

05.09.2020
Jessica Simpson sai šoki, kui iidvanad püksid talle 40. sünnipäeval jalga läksid
06.05.2020
Jessica Simpson andis vastulöögi tema rindu kritiseerinud moeajakirjanikule
31.01.2020
Jessica Simpson oli Ellen DeGenerese jutusaates purjus
23.01.2020
Jessica Simpson tunnistab alkoholi- ja narkosõltuvust

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee