Tele

Aasta meelelahutaja Kristjan Jõekalda: arvasime Teeduga, et „Kaks kanget Jaapanis“ jääb natuke lahjaks, sest seal ei juhtu midagi halba 

Terttu Jazepov, 29. mai 2020 13:58
Aasta parimad meelelahutajad Kristjan Jõekalda ja Teet MargnaFoto: Karli Saul

„Meil läks sel aastal hästi ja vaatajad jäid meiega rahule, mille üle on meeletult hea meel. Endal oli pigem tunne, et suured kõrghetked on möödas, on olnud väga tore ja teeme nüüd oma asja edasi ning ega me ära kao. Kuid et saade nii suure rahva poolehoiu osaliseks sai, oli minu jaoks tõesti suur üllatus,“ tunnistab Kristjan Jõekalda, kes koos Teet Margnaga pälvis aasta meelelahutussaate ja meelelahutaja auhinna.

Kristjan kinnitab, et võidus nad Teeduga veendunud ei olnud. „Me ei mõelnud, et eelmisel aastal tuli auhind ja siis tuleb ka sel aastal. Vastupidi – see oli väga suur üllatus, sest kui saime Teeduga 2017. aastal aasta meelelahutajateks, võitis Roald Johannson ju pärast seda mitu aastat parima meessaatejuhi kategoorias. Meil õnnestus ka eelmisel aastal võita parima meelelahutussaate kategoorias, aga et see nüüd kordub või koguni aasta meelelahutaja tiitel tuleb, oli suur üllatus. Konkurents oli ju päris tugev,“ räägib Jõekalda.

„Et parima saate kategoorias eelistasid vaatajad meie Jaapani saadet maskisaatele oli loomulikult suur üllatus, mida ei julgenud loota. Parimaks meelelahutajate duoks oleksin rõõmuga pakkunud Marko Reikopit ja Grete Lõbu „Ringvaatest“, kes kogu raske eriolukorra ajal igapäevaselt rahvale head meelelahutust pakkusid. Et me siiski mõlemad kategooriad võitsime, oli suur üllatus!“ tunnistab ka Teet.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.06.2020
Kristjan Jõekalda eriolukorrast: nagu oleks saabunud igavesed jõulud
28.05.2020
BLOGI JA FOTOD | Nemad ongi kõige-kõigemad! Eesti meelelahutusauhinnad on jagatud
24.04.2020
Koroonakriis lõi kahe kange plaanid uppi: pidime laupäeval lendama Gruusiasse...
20.02.2020
Kristjan Jõekalda Jaapani liikluskultuurist: „See on uskumatu, mis seal toimub! Lõpuks hakkab silm tõmblema.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee