Inimesed

Grimes ja Elon Musk peavad poja nime võib-olla uuesti muutma 

Toimetas Triin Tael, 28. mai 2020 10:34
Grimes ja Elon Musk 2018. aasta mais Met Galal. Foto: AP/Scanpix
Kanada poptäht Grimes ja tehnoärimees Elon Musk šokeerisid maailma üldsust oma pisipoja kummalise nimega. Nüüdseks on nad seda juba muutnud, et California seadusandlusega klappida, kuid võimalik, et ka sel kujul ei lähe põnni nimi läbi.

Kuulus paar andis teada, et nende beebi kannab nime X Æ A-12 (hääldub "eks äšš ei tuelv"). Mõistagi tõusis sellest hirmus kära, paljud uskusid, et Grimes ja Elon blufivad. Kuid ekstsentrikute paar jäi endale kindlaks. Nüüd aga paljastas 32aastane Grimes Instagrami kommentaaris, et beebi nime kirjapilt on nüüd veidi teistsugune: X Æ A-Xii. Tema sõnul näevad Rooma numbrid palju etemad välja, kuid tegelikult ei tohtinud arvu 12 California seadusandluse järgi araabia numbrite kujul lapse nimes kasutada.

Nimesaaga aga ei pruugi veel olla lõpule jõudnud. Ajakiri People uuris mai algul perekonnaõiguse advokaadilt David Glassilt, kas kuulus paar saab pojale tõesti nimeks panna X Æ A-12, nagu nad on kuulutanud. "Californias tohib oma lapse nimes kasutada ainult inglise keeles olevat 26 tähte," põrmustab Glass Eloni ja Grimesi fantaasiarikka beebinime. "Seega pole lubatud numbrid, Rooma numbrid, diakriitilised märgid, täpid ega teised sümbolid või emotikonid. Lubatud on siiski ülakoma, näiteks sellises nimes nagu O'Connor."

Samal teemal

21.07.2020
FOTO | Elon Musk jagas pisipojast uut pilti
25.05.2020
Grimes ja Elon Musk pidid poja nime seadusega kooskõlla viima
08.05.2020
Elon Musk õpetab, kuidas tema poja nime X Æ A-12 hääldama peab
07.05.2020
Jurist: seadus ei luba Elon Muskil ja Grimesil pojale säärast nime panna

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee