Üritused

MELU SINU KODUS: Intsikurmu toimub tänavu telefestivalina 

Toimetas Johanna-Kadri Kuusk, 28. mai 2020 07:29
Intsikurmu festival PõlvasFoto: Kairi Parson
Intsikurmu korraldajad teatasid, et sellel aastal on kõigil huvililistel võimalik festivalil osaleda läbi teleekraani. Telefestival toimub 7.–8. augustil. Põlva metsaparki loodetakse naasta alles järgmisel aastal.

„Intsikurmu Festival, sellisel moel nagu me seda viimased 7 aastat nautinud oleme, lükkub eriolukorra tõttu järgmisesse aastasse ning toimub taas armastatud kujul 2021. aastal 6.–7. augustil,“ kuulutasid festivali korraldajad.

Samal teemal

„Koostöös juba Intsikurmule tuntud partneritega toome teieni kogu festivali melu, kuid seda uudsel ja tänasele päevale sobilikul moel, riskimata külastajate tervise ja heaoluga. Oodata on nii värsket muusikat, legendaarset Lastekurmut kui ka meeliülendavaid toiduelamusi. Ehedad emotsioonid ja võimsad live-esitused otse Põlva ürgmetsast toome kodudesse koostöös Telia Eestiga. Artiste jagub kolmele lavale ning elamusi nii lavalt kui greenroom'ist vahendab õhtujuht,“ reklaamivad nad.

Intsikurmu Festivali looja Martin Ruus kommenteeris, et nii nagu kõik teised festivalid, olid ka nemad silmitsi probleemiga, kuidas pakkuda festivali külastajatele meeliülendavat kogemust, terviseriske võtmata. „Mõistsime, et peame mugavustsoonist välja astuma ja veelgi loovamalt tegutsema. Kuna on digikultuuriaasta, liikusid ka mõtted selles suunas,“ sõnas ta.

Intsikurmu Telefestivali piletid tulevad müügile juulis.

Samal teemal

02.05.2020
Hurraa, pidu siiski tuleb! I Land Sound pakub tänavu festivalielamuse tuhandele osalejale
31.02.2020
Uus kava paigas! Tallinn Music Weeki muusikaprogrammi lisandus üle 20 uue artisti
14.02.2020
Kontserdikorraldajad ja piletimüüjad soovitavad piletite tagasiostmise palvega oodata