Ivo LinnaFoto: Stanislav Moshkov
Ohtuleht.ee 26. mai 2020 14:09
Sel neljapäeval astuvad Saaremaa juurtega lauljad Ivo Linna, Grete Paia, Uudo Sepp, Merilin Mälk ja folgiduo Leana & Hartwin Viimsi vabaõhumuuseumis lavalaudadele, et anda virtuaalne heategevuskontsert Saaremaa toetuseks. Kannab see nime "Saaremaa Rööm".

Tasulise virtuaalse kontserdi eesmärgiks on heategevuslik annetuskampaania, mis aitab koguda vahendeid Saaremaa puuetega laste ning majanduslikult keerulises olukorras olevate perede toetuseks. Kogutud annetuste abil rahastatakse üheskoos MTÜ Meelespeaga erinevaid neile suunatud üritusi ning tuuakse rõõmu abivajavatele lastele ning nende peredele.

Kontserdil astuvad üles Saaremaa juurtega artistid Ivo Linna, Grete Paia, Uudo Sepp, Merilin Mälk ja folgiduo Leana & Hartwin. Saadet juhib Kristel Aaslaid ning seda näeb Telia TV vahendusel.

“Saaremaa on koroonaviiruse tõttu kõige rohkem kannatada saanud ning mõtlesime, mida saaks teha, et inimestel veidi tuju tõsta,” räägib üks kontserdi initsiaatoritest, Annely Longhurst. “On ääretult hea meel, et need Saaremaa juurtega artistid otsustasid projektis tasu küsimata kaasa lüüa. Loodame, et see kontsert on inimeste jaoks inspireeriv ja lootustandev ning ollakse lahked annetama.”

“Meie loodud kuueliikmeline komitee on leidnud, et enim vajavad toetusi üksikvanemad ja erivajadustega laste pered. Kuna liikmete hulgas on nende esindajad, siis teame nii oma varasematest kui ka esindajate teadmistest, kuidas neid peresid aidata. Selliste perede jaoks kriis alles algab ja neid abistada on eriti tähtis meie kogukonnale,” lisab MTÜ Meelespea esindaja Aive Laanemets. Töötavad annetusnumbrid ning soovi korral saab teha ülekande otse MTÜ Meelespea kontole. 

Annetusnumbrid:
9007011- 5 eurot
9007012 - 10 eurot
9007013 - 25 eurot