Inimesed

SUPERSTAARIST MAAKLERIKS! Uudo Sepp: „Mul isa on alati öelnud, et olgu plaan B ja C ka olemas.“ (4)

Geidi Raud, 26. mai 2020 14:08
UUS AMET: Mikrofoni asemel hoiab muusik Uudo Sepp nüüd käes kinnisvarabrošüüri.Foto: Geidi Raud

Kes korteriinimestest ei unistaks praegusel kodukontorite ajastul suuremast aialapist ja saunast väljaspool ahistavaid linnamüüre. Selline soov ajas võrseid ka Õhtulehe ajakirjaniku südames ja nii jõudiski ta vaatama segasummasuvilat, mida vahendab... Eesti rahva poolt superstaariks valitud Uudo Sepp (23)! Kuidas laulja kinnisvaramaakleri ametis toime tuleb?

Lootuses leida Tallinnast välja armas pelgupaik, kus on pisike aed ning keris, mille kivid väga-väga kuumaks lähevad, kulgen suvisel maikuu reedel Laitse suunas. Sealses suvilarajoonis on saadaval suvemaja, mida kinnisvaraportaalis reklaamib „Eesti otsib superstaari“ võitja Uudo Sepp isiklikult. Tegu pole tema nimekaimuga, nagu alguses arvan. Uudo Sepp on valinud uue karjääritee ning tegutsenud nüüdseks juba kaks nädalat kinnisvaramaaklerina! 

Kuna ma olen halvem orienteeruja kui pontsakas põnn värvilisi komme täis magusapoes, siis ei kulu kaua aega, kui suvilarägastik mind alla neelab. Majade numbrid kulgevad omasoodu ning tupiktänavad algavad ja lõppevad teiste tupiktänavatega. Pea kohal mürisevad juba kolmandal tiirul olevad Ämarist startinud hävitajad ning sääsed, suured nagu stepikilpkonnad, üritavad end läbi auto esiklaasi minuni imeda. Helistan maakler Uudole ja kaeban, et ulbin oma sinise autoga teadmatuse merel ning ega ta juhtu mind juba nägema. Noorhärra on väga abivalmis ning soovitab mul end Facebookis sõbraks panna, et siis minuga Messengeri rakenduses oma asukohta jagada. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.09.2020
Autoga kaasa tasuta kontsert! Uudo Sepp müüb neljarattalist
12.09.2020
Kevadel uuel töökohal alustanud Uudo Sepp lõi juba käega: tundsin, et lihtsalt tulen ära
05.09.2020
FOTO | Taas koolipingis! Uudo Sepp asus ülikooli õppima üllataval erialal
24.06.2020
VANA ARM EI ROOSTETA? Uudo Sepp veetis jaanipäeva endise kallimaga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee