Inimesed

Arutame selgeltnägijaga, kuhu see hullunud maailm teel on: maailm muutub – lase sellel toimuda. Kõik on hästi!

Sensitiiv Alexis Varnum: „Meie ellu tahab tulla uus maailm. Kui me praegu selle viiruse õppetundi ei mõista, tuleb midagi järgmist.“ (9)

Sirje Presnal, 22. mai 2020 22:30
Alexis Varnum Tags: Alexis Varnum Müstika AjakiriFoto: Stanislav Moshkov

„Ühel hetkel ju pidi juhtuma midagi, mis lammutab vana maailma, vanad reeglid ja korra, tekitab uue reaalsuse ja paneb inimesed teisiti mõtlema,“ ütleb Alexis Varnum koroonaolukorra kommentaariks. „See, mis praegu toimub, õpetab meid teadvustatult elama. Kui oled ise rõõmus ja õnnelik, kiirgab see ka sinu lähedastele ning nendega ei juhtu mitte midagi. See ei ole lihtsalt võimalik.“

Valguseveedatar Alexis ütleb, et saab infot otse universumist. Ta ei taha end kanaldajaks nimetada, sest suhtlus kõikteadvusega ei toimu müstilise-metafüüsilise kanali kaudu – teadmine tuleb temasse lihtsalt sügava äratundmisena.

Juba aastaid on Alexis iga päev kirjutanud oma Facebooki lehel päevaprognoosi: millised on energiad, mida tasub ette võtta ja mida mitte, ning isegi seda, millist vitamiini või taimeteed tuleks parasjagu tarvitada. Tema postitusi, mis on alati tiivustavalt positiivsed, jälgib tuhandeid inimesi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.05.2020
„PUUDUTA MIND“ 133. SAADE | Alan Durier: mida teadlikum ja valgem inimene, seda rohkem tõrva tahab meepotti tilkuda
13.05.2020
MILJARDIPARADOKS LAHENEB! Eesti teadlased kirjutavad ümber maakera ajalugu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee