Inimesed

Jüri Vendelin pahandab Eha Urbsaluga, kes süüdistab teda ahistamises: „Minule omistati tegevust, mida pole toimunud!“ 

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Mari Luud, 23. mai 2020, 10:46
EESTI EUROLAUL 2005 - Eha UrbsaluFoto: KALEV LILLEORG

Kevade hakul ilmus ÕL TV rubriigis "Hommikusöök staariga" videointervjuu Ameerikas resideeriva, 1988. aastal Miss Estonia esimese printsessi tiitli pälvinud Eha Urbsaluga, kes tunnistas, et pidi teismeeas oma unistustest nõukogudeaja Eestis loobuma ja seda seksuaalhälvetega mehe pärast.

Eha rääkis toonases intervjuus Kanadas edukalt äri ajavast Soome moemagnaadist Peter Nygårdist, kelle ümber oli lahvatanud mitmeid ahistamisskandaale. Meest süüdistatakse vägistamises ja alaealisega seksimises oma luksuslikus Bahama saarte häärberis. Selgus, et moehiiu alluvuses on töötanud ka Eha Urbsalu. Samuti on naine väisanud miljonäri Bahama saarte muinasjutulist elamist, kust lahkus uste paukudes justnimelt moehiiu seksistliku käitumise pärast.

Eha mainis samas intervjuus, et kõige hullemat ahistamist on ta kogenud hoopis Eestis, mitte suure lombi taga, mainides, et 15-aastaselt üritas tuntud eesti fotograaf teda ära kasutada.

Fotograaf Jüri Vendelin (KALEV LILLEORG)
Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27. august 2020, 10:54
Eha Urbsalu: mul võttis aastakümneid, et leida see õige inimene enda kõrvale
23. august 2020, 22:12
Palju õnne! Eksmiss Eha Urbsalu sõudis abieluranda
14. august 2020, 06:06
VIDEOINTERVJUU | Piret Krumm: „Kui asjad lähevad nihu, siis jooksen emme juurde. Olen selline hea memmekas natukene, aga ma naudin seda.“
28. juuni 2020, 01:11
VIDEOINTERVJUU | Lea Dali Lion jättis oma armsa majaga hüvasti raha loopides

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee