Inimesed

Sandra Nurmsalu: neljanda lapse sündi ennustasid numbrid ja üle maja lennanud kurg (2)

Katharina Toomemets, 22. mai 2020 14:46
Sandra NurmsaluFoto: Rauno Volmar/Ekspress Meedia

„Meie neljas laps sündis 20. mai hommikul kell 7.11 imelise ämmaemanda Siiri Ennika toetamisel. Olin selleks ajaks küll juba 25 tundi üleval olnud, aga naised peidavad endas ikka uskumatult võimsaid jõuvarusid, mida elu suurimal väljakutsel kasutada,“ räägib lauljatar Sandra Nurmsalu (31), kelle perre sündis paar päeva tagasi neljas laps, tütar.

„Aitäh ka Rapla kiirabile, kes keset ööd mind otse taluõuelt Tallinnasse transportis!“ tänab Sandra. Tema ja elukaaslase Tarmo Kase kodus kasvab lisaks värskeimale ilmakodanikule juba kaks tütart,  2010. aastal sündinud Crystal Ingrid ning 2015. aastal sündinud Flora Lee ning 2018. aastal sündinud poeg Tristan Ekke. Pesamunal nime veel ei ole. „Vaatame rahulikult talle pereringis otsa ja siis koos otsustame. Floral ja Crystalil on muidugi eriti palju variante juba taskus olemas,“ naerab Sandra.

Mullu jaanuaris andis Sandra Õhtulehele intervjuu, kui oli viieaastase vahega taas „Eesti laulu“ karusellis, sedapuhku kolmandat korda. Ka esimese ja teise osalemise vahe oli viis aastat. Siis rääkis Sandra, et ta küll teadlikult numbrimaagiat ei uuri ega selle järgi ela, kuid on oma elus näinud numbrilisi märke – näiteks iga kord umbes aasta enne oma laste sündimisi. Näiteks 2009. aastal nägi ta pidevalt kombinatsioone 16.16, 22.22, 13.31 ja nii edasi. Paari kuu pärast sai ta teada, et ootab oma esimest last. „Kolm korda on mul olnud nii, et hakkan nägema numbreid ja aasta pärast on laps rinnal. Olen neid hakanud tähele panema ka veel paari suurema ilusa muutuse eel. Praeguseks olen ka umbes nädal aega numbreid märganud. Saab näha, mida see seekord tähendab,“ rääkis ta mullu jaanuari lõpus.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

06.11.2019
Sandra Nurmsalu kolis maale elama: oleme leidnud tõelise kodu, mida otsisime kaua
01.02.2019
ÕL VIDEO | Sandra Nurmsalu: julgus unistada – see on praegu nii minu kui mu laste elus kandval kohal
20.01.2019
Sandra Nurmsalu: olin varem see laulja, kes võis isegi oma nime ära unustada
19.12.2018
Sandra Nurmsalu: kui sa oma teed ei käi, hakkab see lõpuks ka su tervisele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee