Inimesed

Printsess Eugenie äi vaakus koroonaviiruse tõttu nädalaid hinge 

Toimetas Triin Tael, 20. mai 2020 12:59
George Brooksbank 12. oktoobril 2018 oma poja Jacki ja printsess Eugenie laulatusele saabumas. Foto: Tim Rooke/Shutterstock/VIDA PRESS
Printsess Eugenie äi George Brooksbank tänab kõigest südamest briti meedikuid, kes tema elu päästsid. Viis nädalat hingamisaparaadi küljes olnud Brooksbank tunnistab, et oli mitu korda surmasuus.

Prints Andrew' ja hertsoginna Fergie noorema tütre Eugenie meheisa George (71) veetis koroonaviiruse tõttu haiglas üheksa nädalat. Daily Telegraphi teatel oli printsessile korduvalt öeldud, et ta valmistuks kõige hullemaks. Brooksbanki seisund oli raske - ta oli koguni viis nädalat hingamisaparaadi küljes ja talle tehti trahheostoomia. Nüüdseks on George kosunud ja tänab Telegraphi veergudel meditsiinitöötajaid kõigest südamest.

"See, kuidas mind raviti, oli vapustav. Ükski mu soov polnud täitmiseks liiga vaevarikas ja mitte ühelgi hetkel ei tekkinud mul tunnet, et arste või õdesid napib või et haigla on üle koormatud. Pole kahtlust, et olen elus ainult tänu neile."

Samal teemal

05.04.2020
Printsess Eugenie äi on koroonaviiruse tõttu intensiivravil
23.03.2020
JUBA 30: vaata lustlikke kaadreid printsess Eugenie plikapõlvest!
19.10.2019
Fergie 60: kas mäletad punapäise hertsoginna räigeid skandaale?
02.07.2019
Unustatud kuninglikud: miks on printsessid Eugenie ja Beatrice rahva seas nii ebapopulaarsed?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee