Madli VilsarFoto: Alar Truu
Toimetas Terttu Jazepov 20. mai 2020 09:08
Madli Vilsar avaldab, et kuna ta on ise oma kehakaalu suhtes väga ebakindel olnud, on väga raske näha, kui seda ka teiste puhul kommenteeritakse.

"See on täiesti normaalne, et olenevalt nurkadest ja asendist tundub ka piltidel sinu keha erinev. Kas või need kaks pilti, mis on tehtud paarisekundiliste vahedega. Aastaid tagasi oleks ma postitanud vaid ühe neist, teadagi millise, aga nüüd saate mõlemad. See pole üldse paha pilt, mõlemad on väga okeid ja ma lihtsalt ei viitsi enam varjata ja hoida endas neid tundeid, mida see kaalu pärast põdemine on minuga läbi aastate teinud," kirjutab ta Instagramis.

"Kui ma vahepeal sain hinges ennast juba täitsa korda, siis viimase aasta keerulised sündmused, uus elu ja elustiil muutsid mo vanaks zombiks tagasi. Kogu mo töö tundus olevat prügikasti visatud kuni selle kõikvõimsa Ronani. Ma ei oleks uskunud, et ma suudan iseendaga jälle kontakti leida. Aga siin ma olen ja kirjutan seda teksti, sest kuidagi valus hakkas hinges," avaldab Vilsar.

Madli tõdeb, et tee iseendani on käänuline ja auklik ning alati ei lähe kõik nii, nagu tahaks. "Inimeste kehatüübid on nii erinevad ning kogu aeg selle kallal võtmine hakkab ka kõige tugevamatele ajudele ja nad ei vääri seda. Nähes sedagi, kui paljude jaoks on see enne suve kõige laastavam, sest pole "jõutud suvevormi". Need kritiseerijad on nii lähedased kui ka inimesed online'is, sest ta pole täpselt nii, nagu sina tahad. Neile tahaks öelda, et tegele iseendaga ja enda mina-pildi parandamisega, sest need, kes on rahul iseendaga, ei tahaks kunagi teisi alavääristama minna."

Naine rõhutab, et kaalunumber või kaameranurk ei määra alati, kui terve või õnnelik inimene on. "Kui inimene särab ja kiirgab energiat, siis kes annab sulle õiguse teda maha materdada, sest tema pilt ei ole piisavalt sale? See tundub lihtsalt nii müstiline, et nii ikka veel tehakse. Ole alati lahke nii enda kui teiste vastu, sest sul ei ole aimugi, mida nad läbi elavad!"