Saund

Hard Rock Laagri korraldaja: kindel on, et saame sel aastal ürituse teha ainult Eesti bändidega 

Ohtuleht.ee, 19. mai 2020 11:42
Kaido HaavandiFoto: ERLEND STAUB
Kuigi paljud suvefestivalid on tänavu koroona tõttu ära jäänud või järgmisesse aastasse lükatud, plaanib raskemuusikafestival Hard Rock laager siiski 3.-5. juulil toimuda. Loomulikult lubatud tingimustes. 

"On tulnud üldised juhised. Kindel on, et saame sel aastal teha ürituse ainult Eesti bändidega, mis on võib-olla minu jaoks kõige suurem emotsionaalne löök. Lisaks peame me piirama ka külaliste-osavõtjate arvu tuhande peale,” räägib ürituse peakorraldaja Kaido Haavandi Rock FM-ile antud intervjuus. 

Samal teemal

Tänavune aasta pole esimene kord, kui Hard Rock Laager on rasketest oludest vaatamata hakkama saanud. "See hakkab mulle kangesti meenutama ühte üritust, mida viisime läbi sama nime all aastal 2009, kus oli majanduslik seis selline, et inimesi tuligi umbes 1000. Bände oli küll ka väljamaalt, aga need polnud sellised nimed, kellega saaks raadiokuulajaid hommikul üritusele meelitada."

Refereeritud artikli täistekst Sky.ee-s. 

Praeguse seisuga astuvad festivalil üles ansamblid Tharaphita, Herald, Kannabinõid, Wolfredt, Emphasis, Thou Shell of Death, Hunta ja Pööloy Gläänz. Korraldajad lubavad, et nimekiri saab peagi lisa ning kokku astub kahel laval kahe päeva jooksul üles 22 kodumaist bändi. 

Samal teemal

01.04.2020
Hard Rock Laagri korraldajad: hea õnne korral oleks võimalik festival läbi viia
12.11.2019
Hard Rock Laager avalikustas kolm järgmisel festivalil esinevat artisti
15.10.2019
VIDEO | Hard Rock Laager tegi tänavusest festivalist raju kokkuvõtte
30.05.2019
GALERII | Raskemuusikasõbrad nautisid Hard Rock Laagri teist päeva täiel rinnal