Räpparid Clicherik & MäxFoto: Mona Õispuu
Toimetas Liisa Mugra 15. mai 2020 10:12
Hiljuti andsid noored räpparid Clicherik & Mäx välja debüütalbumi "Häng", jõudsid looga "Käed üles" Raadio 2 Aastahiti tabelis esikümnesse ning figureerisid ka kohalike digiedetabelite tipus. Viimane videosingel "Ära tuusa" anti välja koos reketiga. Täna ilmus duo uus singel "Ei skoori” koos koduse videoga.

"Tavaliselt on tüdrukud hästi kättesaamatud ja nendega jutule on keeruline saada, mul oli aga teisiti - üldse ei viitsinud temaga messida, koolis oli palju teha ja sõpru polnud kaua näinud, seega pidin seekord käega lööma. Sorri. Järgmine kord ehk paremini," kirjeldab loo temaatikat Mäx.

Video sai filmitud eriolukorrale vastavalt erilahendustega - kodudes. Kuna Mäx elab Eestis, aga Clicherik Soomes, sai video ka vastavalt kerge rahvusvahelise mõõtme.

"Video on ehtne peegeldus sellest, et ma eriti voodi juurest kaugemale ei jõuagi. Kuna Clicherik pagendati Soome ning üksteiseni me kahjuks ei jõua, siis mõtlesime, et teeks selle asja siis oma kodudes ära. Aitasin Erikul kaamera läbi videokõne paika panna, proovisime kõik erinevad magamistoad läbi ja lõpuks otsustasime, et Erik ärkab täna hommikul oma rõdul, sest seal oli parim valgus," lisab Mäx.