Saund

VIDEO | Räpiduo Clicherik & Mäx andis välja rahvusvahelise mõõtmega videosingli „Ei skoori“ 

Toimetas Liisa Mugra, 15. mai 2020 10:12
Räpparid Clicherik & MäxFoto: Mona Õispuu
Hiljuti andsid noored räpparid Clicherik & Mäx välja debüütalbumi "Häng", jõudsid looga "Käed üles" Raadio 2 Aastahiti tabelis esikümnesse ning figureerisid ka kohalike digiedetabelite tipus. Viimane videosingel "Ära tuusa" anti välja koos reketiga. Täna ilmus duo uus singel "Ei skoori” koos koduse videoga.

"Tavaliselt on tüdrukud hästi kättesaamatud ja nendega jutule on keeruline saada, mul oli aga teisiti - üldse ei viitsinud temaga messida, koolis oli palju teha ja sõpru polnud kaua näinud, seega pidin seekord käega lööma. Sorri. Järgmine kord ehk paremini," kirjeldab loo temaatikat Mäx.

Video sai filmitud eriolukorrale vastavalt erilahendustega - kodudes. Kuna Mäx elab Eestis, aga Clicherik Soomes, sai video ka vastavalt kerge rahvusvahelise mõõtme.

"Video on ehtne peegeldus sellest, et ma eriti voodi juurest kaugemale ei jõuagi. Kuna Clicherik pagendati Soome ning üksteiseni me kahjuks ei jõua, siis mõtlesime, et teeks selle asja siis oma kodudes ära. Aitasin Erikul kaamera läbi videokõne paika panna, proovisime kõik erinevad magamistoad läbi ja lõpuks otsustasime, et Erik ärkab täna hommikul oma rõdul, sest seal oli parim valgus," lisab Mäx.

 

Samal teemal

18.01.2020
VIDEO | Räpparid Clicherik & Mäx andsid välja uue videosingli koos Reketiga
28.10.2019
VIDEO | Räpiduo Clicherik & Mäx: kool on prioriteet, aga vahel tuleb tunnist puududa
18.10.2019
GALERII | Noored räpisuperstaarid Clicherik ja Mäx esitlesid kontserdiga debüütalbumit
15.09.2019
KUULA | Raketina Eesti muusika taevasse tõusnud Clicherik & Mäx avaldasid uue singli