Inimesed

Endine titt-täht ei saanud kiirlahutust ja kardab lageda taeva alla jääda 

Toimetas Triin Tael, 15. mai 2020 09:35
Foto: Reuter/Scanpix
Imikuna komöödiasarjas "Lastega kodus" näitlejakarjääri alustanud ja nüüdsel ajal moedisainerina tegutsev Mary-Kate Olsen on ahastuses: pankurist abikaasa Olivier Sarkozy ähvardab teda kodust välja visata.

Olsen andis New Yorgis sisse taotluse enda ja Olivier' abielu kiirkorras lahutamiseks, kuna vastasel juhul võib ta lageda taeva alla jääda. 33aastane staar kinnitab lahutuspabereis, et Sarkozy (50) - Prantsusmaa ekspresidendi Nicolas Sarkozy poolvend - on andnud talle korralduse vabastada 18. maiks nende ühine New Yorgi kodu. Mary-Kate on anunud ajapikendust, sest eriolukorra tõttu olevat uue kodu otsimine võimatu. Ent abikaasade suhted on nii nugadel, et Sarkozy ei kavatse oma otsusest taanduda.

Lahutuse algatamine võimaldaks Olsenil oma elukohta kaitsta ja ühisvara kaitsta. Nüüd kirjutab New York Post, et Olsenit tabas valus tagasilöök: Manhattani kohtunik keeldus tema palvet rahuldamast, öeldes, et asi pole nii pakiline. Eriolukorra ajal võetakse New Yorgis lahutusi menetlusse vaid hädaolukorra puhul. 

Samal teemal

26.04.2020
Endine lapstäht Mary-Kate Olsen andis jälle lahutuspaberid sisse
14.04.2020
Mary-Kate Olseni ja president Sarkozy venna abielu jooksis karile
13.09.2017
HARULDASED KAADRID: pöialliisilik Mary-Kate Olsen ilmus oma mehe Olivier Sarkozyga seltskonda
01.11.2015
Kunagine lapsstaar Mary-Kate Olsen abiellus endast 17 aastat vanema mehega