Inimesed

MOEGALERII | Tiina Talumees rõõmustab sel kevadel vabapikutuskleitidega 

Anu Saagim, 15. mai 2020 00:04
Tiina Talumehe kevad-suvinee moekollektsioon

Sel kevadel on kõik teistmoodi. Reeglid on uued ja tunded on vastakad. Vanad viisid on minevik, saabunud on aeg uuteks väljakutseteks. „Minu selle kevad-suvise kollektsiooni ettevalmistus on olnud täiesti eriline kogemus. Ja tegelikult isegi põnev aeg. Raputas maha kõik tavapärase ja andis ruumi uudsele vaatenurgale. Tuli läheneda palju praktilisemalt kui kunagi varem, sest kandja vajadus on palju muutunud,“ sõnas tundud moelooja Tiina Talumees.

Tiina Talumehe uus kollektsioon FREEstyle on värske ja nooruslik, tõeline avamäng suvele. Inspireerituna spordi-ja vabaajarõivastest, on FREEstyle särtsakas, elav ja värvidega üle valatud. „Ta on tõeline tujutõstja - iga aktiivse naise unistus. Need kleidid viivad kohtamisele kallimaga, kohvile sõbrannaga või isegi rattaga turule. See kollektsioon kingib võimaluse olla oma tegemistes täiesti spontaanne ja vaba,“ räägib disainer.

Materjalidest on põnevalt ilusaks tervikuks miksitud puuvillapits, mugavad trikotaažkangad ja kreppshifoon. Kollektsiooni  kuuluvad ka mõned abstraktse mustriga kleidid, mille kangaprint on loodud spetsiaalselt FREEstyle tarbeks ja sellesse on peidetud sõnum TIINA LOVE.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.05.2020
PALJU ÕNNE! Nancy 55: „Viimati pidasin sünnipäeva, kui olin 17aastane.“
06.05.2020
SUUR MOEGALERII | TFW teine päev sillerdas naiselikkusest ja kodusoojusest
05.05.2020
VIDEO | Alanud on suur moepidu – Tallinn Fashion Week!
05.05.2020
GALERII JA VIDEOD | Vaata moemaratoni TFW 2020 kaadritagust melu!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee