Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: pühapäev, 17. mai 

Astroloog Maria Angel , 16. mai 2020, 22:22
Foto: NASA /SWNS.COM/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Tahad rihma lõdvaks lasta ja teha kõike seda, mis paari viimase nädala jooksul meeles mõlkunud. Saad pidutseda ja seigelda, kindlasti pea piiri alkoholi tarvitamisega.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Kui teine inimene sinust aru ei saa, ära proovi talle järjekindlalt seletada, jäta ta rahule. Aja jooksul saab ta asjade üle järele mõelda ja mõistab lõpuks.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Tundub, et minevik jääb selja taha ja võid aina reipalt edasi astuda. See tunne on paraku petlik: kõik, mis lõpetamata jäänud, on endiselt alles kuskil tagaplaanil ja ootab aega.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Tundeline päev, mille võiksid veeta koos kallimaga. Hea oleks, kui saaksite omavahel segamatult vestelda, see võib suhet palju edasi viia ja leevendada varjatud pingeid.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Sa ei viitsi eriti mõelda ja detailseid plaane paika panna, mis teeb su tegevuse mõnes mõttes küll raskemaks, samas põnevamaks ka. Jätkub energiat ka takistuste ületamiseks.

Neitsi
23. august – 22. september

Armsamaga koos olles tunned end lausa õnne tipul. Suudad välja mõelda lihtsaid, samas vastupandamatuid viise, kuidas päev teie mõlema jaoks unustamatuks muuta.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Ette tuleb arusaamatusi. Nii sinul kui kaaslastel on omamoodi, aga väga kindlad arusaamad. Kõige parem oleks kõik koos maha istuda ja asjad selgeks rääkida.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Asjad arenevad justkui iseenesest. Sul on palju küsimusi, õnneks on lihtne neile vastuseid saada. Satud kokku õigete inimestega, oluline info jõuab sinu kõrvu.

Ambur
22. november – 21. detsember

Soodne aeg äriasjade ajamiseks, läbirääkimiste pidamiseks, kokkulepete ja lepingute sõlmimiseks. Oled osav suhtleja – suudad aru saada partnerite soovidest ja motiividest.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Tunne, et su ümber on usaldusväärsed sõbrad, annab enesekindlust ja julgust tulevikule vastu minna. Asjad, mida ette võtad, on ehk mõnevõrra riskantsed.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Kerge on kaasinimestega suhelda. Oled avatud, oskad õigel hetkel meeldivalt naeratada, nii tekitavad kontaktid uute inimestega lihtsalt ja loomulikult.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Tahaksid viibida õues päikese käes, paraku sunnivad mingid kohustused sind päeva peamiselt nelja seina vahel veetma. See süvendab sisemist rahutust ja vabaduseiha.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee