Inimesed

Luisa Rõivas: olen palunud mu pere käsitlevate uudiste kommentaariume lukku panna (5)

Toimetas Liisa Mugra, 14. mai 2020 12:57
Luisa ja Taavi RõivasFoto: Erki Parnaku
“Netikommentaare ei loe ma enam ammu. Need ei saa mind kuidagi häirida,” tõdeb laulja Luisa Rõivas “Vikerhommikus”.

“Üldiselt kui on meie perest mingid uudised olnud, mis ei ole meie enda poolt kuidagi kaasa aidatud, siis ma olen alati helistanud ja palunud toimetajal panna kommentaarium lukku. Eriti ma teen seda siis, kui lugu kajastab kuidagi lapsi,” lisab Luisa. 

Samal teemal

Rõivas tunnistab, et meedia talle enam väga palju haiget teha ei saa. “Ma arvan, et olen selles osas juba karastunud. Eks vahel ikka tekib küsimus, miks mõni halvustav lugu kirjutada või kui ajakirjanik kirjutab loo, mis võib haiget teha, siis kas ta ei suuda ennast ise kuidagi sellesse olukorda panna,” arutleb ta. 

Ajal, mil abikaasa Taavi Rõivas oli peaminister, oli Luisa pidevalt meedia tähelepanu all. "Eks ikka sa kontrollid ju väga, kus sa käid ja mis sa teed. Eelkõige ka kuna meedia väga jälgis mind, siis ka seda, et mis sa selga paned ja kuidas sa kodust välja lähed,” meenutab ta. Naise sõnul on see sama alalhoidlikkus alles jäänud ka nüüd, mil Taavi ei ole enam peaminister. “Ega nüüd ju mässama ei hakka.”

Seltskonnajakirjandusest hoiab Rõivas aga praegu eemale. "Ma arvan, et ma olen päris palju intervjuusid andnud ja hetkel ma ei tunne, et mul oleks tohutult midagi uut anda. Ja kuna ma ei tegele hetkel laulmisega. Seega mul ei ole ka tööalaselt väga vaja end presenteerida või kuidagi näidata," räägib Rõivas.

Samal teemal

31.07.2020
ARMAS FOTO | Luisa Rõivase pere sai uue liikme: tere tulemast maailma!
22.07.2020
VAHVA PILT! Luisa Rõivas läks koos oma Mikidega merereisile
21.05.2020
NUNNU KLÕPS | Rõivaste pere pesamuna sai aastaseks
15.04.2020
AI! Luisa Rõivase lapsega juhtus kodus õnnetus