Prints William ja prints Harry koos abikaasadega 2018. aasta suvel. Foto: Anwar Hussein/EMPICS Entertainment/Scanpix
Toimetas Triin Tael 14. mai 2020 12:00
Briti troonipärija prints Charlesi pojad William ja Harry, kelle suhted on viimastel aastatel pingelised olnud, on Entertainment Tonighti andmeil taas kontaktis.

Kui prints Harry ja tema abikaasa Meghan tegid märtsis Londonis Westminster Abbey kirikus oma viimase etteaste Briti kuningliku pere tegevliikmetena, torkas teravalt silma, et Harry vanem vend William ja tema naine Catherine ignoreerisid kuningakoja põgenikke. Nüüdseks on William ja Harry üle pika aja telefonitsi suhelnud. Kuningliku eksperdi Katie Nicholli andmeil võis vendi meelemuutusele viia ühine mure: nende isa prints Charlesi nakatumine koroonaviirusega.

"Ma tean, et William ja Harry on telefonitsi ühenduses olnud," kinnitab Nicholl Entertainment Tonightile. "Nad on teinud ühiseid videokõnesid, nad on perekondlikke sünnipäevi tähistanud, ja ma usun, et see, mis sundis vendi telefoni haarama ja kontakti taastama, oli prints Charlesi haigus."

Võimalik, et katkisi peresidemeid on aidanud taastada ka Harry koduigatsus – tema ja Meghan elavad koos aastase pojaga nüüd Los Angeleses. Nicholli teatel on kadunud ka pinged Meghani ja Catherine'i vahel.