Inimesed

Aivar Mäe: „Kuidas me tulevikus saame hakkama olukorras, kui su kõrval saalis istub võõras pisut nohune inimene?“ (1)

Jaanus Kulli, 11. mai 2020, 22:30
SÜNNIPÄEVASOOV: Täna 60aastaseks saav Aivar Mäe soovib vaid üht: „Soovin, et mu perel läheks hästi. Et tervis oleks korras, et lapsed ja lapselapsed oleksid terved ja estoonlased oleksid ka terved.“Foto: Stanislav Moškov
 „Veebruar ja märts on meie teatri jaoks olnud alati kõige traagilisemad kuud. Ilm on kehv, inimesed nohused. Mistõttu desinfitseerimisvahendid on juba kümmekond aastat meie inimestele sama tuttavad nagu seep ja soe vesi,“ üllatab mõneti rahvusooper Estonia peadirektor Aivar Mäe.

„Nii et siin majas oli kätepesu ja desinfitseerimine juba aastaid enne koroonat täiesti loomulik igapäevane tegevus. Meil kulub desovahendeid keskeltläbi 60 liitrit kuus ning see pole meie jaoks üldse nagu teema. Oleme kõik need aastad püüdnud majast eemal hoida väiksematki viirusepuhangut, sest selle levik maja sees tähendaks meie jaoks sadade tuhandete eurode korstnasse kirjutamist, kuna asendusesinejad tuleb leida ülikiiresti ja ülikalli raha eest kas Euroopast või mujalt,“ tõdeb täna 60. sünnipäeva tähistav Mäe.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16. aprill 2020, 06:00
Ooperilaulja Reigo Tamm: „Praegu on aeg tehtu üle järele mõelda ja uusi sihte seada.“
15. märts 2020, 22:30
Suletud teatrite rahvas hoiab kokku: paanikat ei ole. Kui koroonaviirus taandub, ootame jälle kõiki etendustele
16. august 2019, 09:15
GALERII | Estonia restorani uue hooaja meeleolukas avamine

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee