Inimesed

Sandra Vabarna tähistas 35. sünnipäeva viina joomise asemel magades, töötades ja joostes 

Ohtuleht.ee, 8. mai 2020, 17:43
Sandra VabarnaFoto: Martin Ahven
Folkansambli Trad.Attack! esileedi Sandra Vabarna tähistas aprilli lõpus 35. sünnipäeva. Laulja kirjutas Instagramis, et plaanis seda uhket numbrit vastu võtta traditsioonilise pika laua taga, kuid koroona tõttu pidi ta oma plaanid ümber tegema.

"Ma pean väga harva oma sünnipäeva, aga sellel talvel mõtlesin, et kuna kevadel kukub 35 aastat, siis teen ühe pikalauapeo koos viina, salati, täidetud munade, heeringa ja tantsubändiga!" kirjutas ta Instagramis.

Samal teemal

Kuigi plaanid ei täitunud, ei olnud Vabarna sõnul tal seetõttu rõõmuvaesem sünnipäev ning suure korraldamise ja investeerimise asemel sai ta nautida hoopis ideaalselt sünnipäeva kodus. 

Vabarnal oli väga tegevusterohke sünnipäev: tervitused ja kingitused võttis ta vastu akna tagant ja telefonitsi, lisaks käis ta jooksmas, tegi tööd, mis oli naise kingisoov tema abikaasalt Jalmarilt, et ta saaks sünnipäeval paar tundi rahulikult tööd teha. Muidugi ei puudunud päevast ka hea toit ning magus uni.

"Järgmisel päeval oli muidugi totaalne pohmaka tunne nagu olekski pika laua taga viina joonud!," tõdes ta lisades, et pikalauapeo kavatseb korraldada viie aasta pärast. 


"Võiksin veel pikalt heietada, kuidas 35 on kõige ilusam ja parim vanus (mida ta hetkel ongi), aga ma usun, et iga vanus on just see parim, kui osata näha, tunnetada ja mõista, olla hetkes ja seda kõike iga päev nautida. Isegi kui mõni päev või olukord on keerulisem või väsitavam. See kõik võib võtta aega ja harjutamist, aga võin öelda, et see kõikehõlmav õnnetunne ja rahulolu igas väikses asjas, on võimalik! Mul läks ainult 35 aastat aega, et sellest päriselt aru saada!" kirjutas ta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee