Inimesed

ARMAS KLÕPS | Silver Laas kohtus esmakordselt oma pisipojaga 

Liisa Mugra, 21. mai 2020 13:58
Silver LaasFoto: Erlend Štaub
Trafficu solisti Silver Laasi ja abikaasa Anni perre sündis mai algul uus ilmakodanik, pisike poeg! Laulja jagab sotsiaalmeedias esmakohtumisest pojaga toredat pilti.   

"Lubati haiglasse korraks ja sain lõpuks tutvuda oma pojaga, kelle nimeks saab Priidik Laas! Eraldi tahaks taaskord tervitada tublit abikaasat. Varsti saate koju!" kirjutab uhke isa Instagramis. 

Samal teemal

Uuest ilmakodanikust andis Silver sotsiaalmeedias teada 6.mail. "Mul on poeg! Tuli küll natuke varem kevadet uurima kui oleks pidanud, kuid juba kosub ja kasvab kenasti," kirjutas uhke isa Instagramis. Silver kiitis taevani ka oma naist Annit, kes on mehe sõnul maailma suurim kangelane. 

"Väga õnnelik tunne on! Lapse sünd on niivõrd elumuutev ja kõige toredam asi üldse,” ütles Silver Õhtulehele. "Mul üks laps juba on, kes sai 13-aastaseks, aga nüüd siis uuele ringile,” naljatles ta. "Uuel ilmakodanikul ja emal läheb väga hästi. Mõlemad on terved ja kosuvad kenasti.” 

Siis avaldas Silver, et haiglad on kinni ja ta ise ei ole veel poega vaatama saanud minna. "Ei tea, millal saab ka," tõdes ta.

"Vanem tütar Lola on väga õnnelik. Järjest vaatab õhinal neid pilte ja videosid, mida Anni meile haiglast saadab,” rõõmustas Silver. “Lola on väga uhke ja arvab, et see on kõige armsam laps maailmas,” naeris ta. “Kõik videod ja pildid on tõepoolest nii armsad ja nunnud!" hõiskas mees. 

Samal teemal

18.07.2020
Isa koopia? Silver Laas jagab armsat pilti pisipojast
03.05.2020
Trafficu laulja Silver Laas telesaaterooli keeramisest: autod on mu hobi!
14.02.2020
Trafficu solistist Silver Laasist saab saatejuht: autod ja kaamerad mulle meeldivad
01.02.2020
VIDEO | Trafficu lauljal purskas kõrgete punktide peale lausa vesi suust välja!