Inimesed

Elon Musk ja Grimes panid oma lapsele tõesti nimeks X Æ A-12! 

Toimetas Triin Tael, 6. mai 2020 09:43
Foto: Twitter/Elon Musk
Elon Musk teatas eile rõõmusõnumit: tema sõbratar Grimes sünnitas poja. Vastne ilmakodanik on tehnogigandile juba kuues poeg. Ent kui Musk kuulutas, et maimuke sai nimeks X Æ A-12, peeti seda naljaks. Naljast on asi siiski kaugel!

32aastane Grimes kinnitas Twitteris, et nad panid pojale tõesti nimeks X Æ A-12. X tähistavat muutujat, Æ viitab sõnale Ai (armastus ja/või tehisintellekt, Artificial Intelligence)," seletas lauljanna. A-12 on aga Eloni ja Grimesi lemmiklennuki SR-17 eelkäija. "Ei mingeid relvi, ei mingeid kaitseid, ainult kiirus. Lahingus võimas, aga pole vägivaldne." 

A tähistab Grimesi sõnul veel midagi - "Archangel" ("peaingel") on poptähe lemmiklaul. Arv 12 sümboliseerib tema kinnitusel Hiina sodiaagimärki Rott - laps tuli ilmale rotiaastal. 

Sotsiaalmeedias käib kibe arutelu, kuidas maimukese nime hääldama peaks. Üks kommentaator oletab, et järsku on tegu hoopis nimega Xavier - mandariini keelest häälduvat arv 1 "jii" ja arv 2 "er". Kuid New York Post märgib, et Muskil on Xavieri-nimeline poeg juba olemas. Elonil ja tema eksabikaasal Justine Wilsonil on kaksikud Xavier ja Griffin ning kolmikud Damian, Saxon ja Kai. Nende esikpoeg Nevada suri 2002. aastal kümnenädalaselt imiku äkksurma. 

Samal teemal

28.05.2020
Grimes ja Elon Musk peavad poja nime võib-olla uuesti muutma
25.05.2020
Grimes ja Elon Musk pidid poja nime seadusega kooskõlla viima
12.05.2020
Grimes jagab nunnut videot pisipoega hoidvast Elon Muskist
08.05.2020
Elon Musk õpetab, kuidas tema poja nime X Æ A-12 hääldama peab

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee